fbpx
Zapowiedź i typy – High League 5

Zapowiedź i typy – High League 5

Spis treści - Zapowiedź i typy – High League 5

Jesteście gotowi na dużą dawkę emocji? Mamy nadzieję, że federacja High League nas nie zawiedzie i zakończy ten rok w dobrym stylu. Jest to bowiem ostatnia gala organizowana przez jakąkolwiek federację freakową w tym roku. Całe wydarzenie odbędzie się w Łodzi na Atlas Arenie, a karta walk, jak zwykle nas nie zawiodła.

Nasze typy High League 5

Znamy już wszytkich zawodników, którzy pojawią się na gali High League 5, ale czy wiemy, kto będzie zwycięzcą? Poniżej przedstawiamy typy na tę galę i jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczą się finalne losy tych pojedynków.

High League 5 – Alberto Simao vs Paweł „Tybori” Tyburski – (walka wieczoru)

Jeśli chodzi o walkę wieczoru kolejny raz w oktagonie będziemy mieli okazję zobaczyć Alberto Simao. Zawodnik podczas walki z Marcinem Dubielem, nie mógł zakończyć walki przed czasem, mimo o wiele lepszych warunków fizycznych. Paweł Tyburski jest dużym faworytem tej walki i przez większość widzów jest uważany za jednego z najlepszych freakowych zawodników.

Nasz typ: zwycięstwo Pawła Tyburskiego.

High League 5 – Agata „Fagata” Fąk vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk – (co-main event)

Jest to jedna z dwóch walk kobiet na tej gali. Obydwie zawodniczki łączy fakt, że przegrały swoje ostatnie walki z tą samą osobą, czyli Lexy Chaplin. Zawodniczki są podobnego wzrostu, ale w pierwszej walce Natsu zaskoczyła wszystkich swoim duchem walki. Jesteśmy ciekawi, czy w tym starciu również pokaże pazur i pokona swoją rywalkę.

Nasz typ: zwycięstwo Natalii Karczmarczyk

High League 5 – Mateusz „Muran” Murański vs Paweł „Scarface” Bomba – (K-1 w małych rękawicach)

Jest to walka, na którą czeka chyba każdy. Paweł Bomba ma dużo do stracenia, ponieważ ta przegrana byłaby jego trzecią z kolei. Jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczy się ten pojedynek i czy Muran da radę zgasić Bombie światło w pierwszej rundzie. 

Nasz typ: zwycięstwo Mateusz Murański.

High League 5 – Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Damian Janikowski

Ta walka jest zdecydowanie najbardziej zawodowym starciem podczas tej gali. Zmierzy się tam doświadczony kick-bokser Don Diego ze znanym zapaśnikiem Damianem Janikowskim. Walka zdecydowanie będzie na dobrym poziomie, a między mężczyznami jest aktywny zakład, który jeszcze bardziej zaostrza cały pojedynek.

Nasz typ: zwycięstwo Damiana Janikowskiego.

High League 5 – Maja Staśko vs Maria „Masza” Graczykowska (K-1 w małych rękawicach)

Druga walka kobiet na gali High League 5. Zmierzy się w nim Maja, która szybko wygrała swój ostatni pojedynek w klatce oraz Masza, która jest debiutantką. Zawodniczki mają ze sobą bardzo dobry kontakt i w wielu kwestiach się zgadzają. Maja dzięki większemu doświadczeniu, może wyjść zwycięsko z tego starcia.

Nasz typ: zwycięstwo Maja Staśko.

High League 5 – Jakub „Holak” Krawczyk vs Maciej „Zony” Zoniuk

Chyba nikt nie spodziewał się, że między zawodnikami pojawią się tak mocne emocje. Zony mimo swojej przegranej w ostatniej walce pokazał się z naprawdę dobrej strony i dzięki temu jest faworytem podczas tej walki. 

Nasz typ: zwycięstwo Maciej Zoniuk.

High League 5 – Dawid „Diables” Porwisiak vs Paweł „Leh” Lehmann (Boks w małych rękawicach)

Starcie dwóch streamerów, którzy mają swój debiut w klatce High League. Na konferencji mogliśmy dowiedzieć się, że Paweł Lehman posiada już pewne doświadczenie i od jakiegoś czasu uczęszcza na treningi MMA. Uważamy, że może to bardzo pomóc podczas walki z debiutantem.

Nasz typ: zwycięstwo Paweł Lehman.

High League 5 – Dawid „Crazy” Załęcki vs Vaso „Psycho” Bakovević (K-1 w małych rękawicach)

Ta walka jest bardzo ciekawa, ponieważ Dawid Załęcki, czyli ojciec Denisa Załęckiego musi stanąć przed dużym wyzwaniem. W tej walce zmierzy się z czarnogórskim zawodnikiem mieszanych sztuk walki, który zdecydowanie jest dla niego godnym przeciwnikiem. 

Nasz typ: zwycięstwo Vaso Bakovević.

High League 5 – Przemysław „Sequento” Skulski vs Andrzej „Andrew” Gazda

Przemysław Skulski zmierzy się z Andrzejem Gazdą. Jest to pojedynek, w którym może zdarzyć się wszystko, ponieważ obydwaj zawodnicy pierwszy raz wejdą do klatki. Analizując wypowiedzi Sequento dał nam do zrozumienia, że ma na swoim koncie dużo walk ulicznych i nie boi się takich konfrontacji.

Nasz typ: zwycięstwo Przemysław Skulski.

High League 5 – Kamil „Hassi” Hassan vs Wojciech „rekordzista” Sobierajski

Kamil Hassan to bardzo dobry zawodnik, którego wcześniej mogliśmy oglądać na gali High League. Podczas walki z wiewiórem pokazał swoje umiejętności, które były naprawdę imponujące. 

Nasz typ: zwycięstwo Kamil Hassan.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!