fbpx
vaso

Psycho

Zawodnik MMA Psycho

Biogram

Psycho - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Psycho - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Vaso Bakocević – kim jest?

Jest zawodnikiem pochodzącym z Czarnogóry. Urodził się 10 sierpnia 1989 w Risanie. Vaso to zawodnik mieszanych sztuk walki i pięściarz, który walczy na gołe pięści. Walczył w takich federacjach, jak Bellator MMA, KSW czy FEN. Stoczył łącznie 66 walk, z czego wygrał 42 z nich. Jego pseudonim to Psychopath.

Vaso Bakocević – biografia

Vaso w MMA zadebiutował już w 2010 roku. Wówczas odnotował swoje pierwsze zwycięstwo w karierze MMA. W 2014 roku został mistrzem World Freefight Challenge w wadze lekkiej. Następnie został ogłoszony w 2015 roku mistrzem Montenegro Fighting Championship w wadze open. Swój ostatni tytuł otrzymał w 2017 roku i został mistrzem Megdan Fighting w wadze lekkiej. Ma za sobą masę stoczonych walk, co czyni go bardzo doświadczonym zawodnikiem. 

Psycho  – kariera w MMA

Jego debiut w federacji freak fightowej został ogłoszony podczas pierwszej konferencji przed galą High League 5. Zawodnik ma zmierzyć się z bardzo mocnym przeciwnikiem, jakim jest Dawid Załęcki. Zawodnicy mają stoczyć pojedynek w formule kick-bokserskiej na zasadach K-1. Obecny rekord Vaso to 42:23.

Psycho - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Psycho

Data urodzenia (ile ma lat?): 10 sierpnia 1989

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Risania

Psycho - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:42

L:23

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Psycho - Newsy