fbpx
leh

Leh

Zawodnik MMA Leh

Biogram

Leh - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Leh - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Paweł Lehmann– kim jest?

Jest to jeden z najbardziej znanych streamerów w Polsce. W 2022 roku przestał publikować treści na swoje profile, co wywołało różne domysły wśród jego widzów. Leh postanowił opublikować wyznanie, w którym wspomniał, że boryka się z depresją i wypaleniem zawodowym. Dziś jest już gotowy mówić o tej chorobie głośno. Wspomina również, że ma spore wsparcie od swojej partnerki, a plotki o ich rozstaniu są nieprawdą. 

Paweł Lehmann – biografia

Paweł na początku zajmował się drużynowym graniem w CS’a. W listopadzie 2016 roku, kiedy jego drużyna się rozpadła, doszedł do wniosku, że jeśli do końca roku nie osiągnie założonych celów w grach, to zajmie się pracą i streamowaniem. Dodał, że streamy przynoszą mu dużo frajdy i stają się jego pasją. W czerwcu dodał na swojego instagrama post odnoszący się do tego, że od 4 lat zmaga się z depresją. 

Leh – kariera w MMA

Okazuje się, że będziemy mieli okazję zobaczyć Pawła na piątek odsłonie gali High League. Zawodnik ma zmierzyć się z innym popularnym streamerem, którym jest Diables. Jest to debiut Leha w oktagonie, przez co jego aktualny rekord to 0-0.

Leh - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Leh

Data urodzenia (ile ma lat?): 1993 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Leh - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Leh - Newsy