fbpx
zony

Zony

Zawodnik MMA Zony

Biogram

Zony - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Zony - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Maciej Zoniuk – kim jest?

Zony jest popularnym streamerem, który prowadzi swoją działalność na Twitchu. Urodził się 30 października 1994 roku. Zony udzielał się również na YouTube, gdzie zgromadził kilkaset tysięcy obserwujących. Na Twitterze możemy znaleźć go pod nazwą „Maciejzony”. Był w związku z „mrs.honey” i obecnie są zakontraktowani w tej samej federacji czyli High League.

Maciej Zoniuk – biografia

Dużo mówi się o tym, że Maciej przez wiele lat ćwiczył pływanie. Był bardzo dobrym zawodnikiem, który występował w barwach Wrocławskiego klubu. Jego kariera pływacka skończyła się ze względu na kontuzję nadgarstka. Wspomniał również, że pieniądze, jakie można zarobić w tym sporcie dają dużo do życzenia. Pływanie wymagało od niego dużo wyrzeczeń, a sam trener Zoniuka okazał się nie szczególnie kompetentny w tej dziedzinie.

Zony – kariera w MMA

Obecnie Zony próbuje swoich sił w sztukach walki. Maciej podpisał kontrakt z federacją High League i zadebiutował na drugiej odsłonie gali. Zmierzył się tam z Norbertem „Disem” Gierczakiem i przegrał swój pierwszy pojedynek. Jego aktualny rekord we freak fight to 0-1.

Zony - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Zony

Data urodzenia (ile ma lat?): 30 października 1994 roku

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Zony - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Zony - Newsy