fbpx
Zusje spotykała się z Bombą, bo jest farmazonem?

Zusje spotykała się z Bombą, bo jest farmazonem?

Spis treści - Zusje spotykała się z Bombą, bo jest farmazonem?

Federacja High League opublikowała Tweeta, w którym poinformowała swoich widzów, że na ich kanale YouTube pojawił się najmocniejszy dzień z zawodnikiem w historii High League. Ferrari na tym materiale pokazuję swoje celebryckie życie, a cały film zaczyna się od sceny w łóżku z dwoma kobietami i niskorosłym Carlito. Podczas filmu powiedział, że rozmawiał z Zusje i zapytał ją, dlaczego zdecydowała się na związek z kimś tak obrzydliwym jak Scarface, ta jednak odpowiedziała mu, że Bomba jest strasznym farmazonem i nagadał jej co on nie osiągnął i kim nie jest. Trener Amadeusza powiedział, że ten jest przygotowany do tej walki, aż za bardzo i na Bombę to zdecydowanie wystarczy. Wspomniał, że nieważne jest, ile trenuje, ale żeby wygrał walkę, a to na pewno się stanie.

Wardęga wraca do treningów

Na profilu Wardęgi ukazało się zdjęcie z sali treningowej, które podpisał „Czas wrócić do treningów, bo szkoda, by taki wspaniały talent się marnował”. Jest to oczywiście prześmiewczy Tweet w nawiązaniu do tego, że druid nie jest zbyt dobrym materiałem na zawodnika, jak sam nie raz mówił nie nadaje się do sztuk walki. Tym razem ma jednak zmierzyć się z kimś o równie niskim poziomie. Mowa tu oczywiście o Nitro, który tak samo jak Wardęga nie pokazał za wiele podczas swoich dwóch ostatnich walk. Obydwaj zawodnicy mają rekord 0-2 i najprawdopodobniej zobaczymy ich walkę na gali Fame MMA.

Daro Lew twierdzi, że Dis boi się Bagiety

Daro na swoim Twitterze opublikował ciekawy post, w którym nakreślił, że Dis boi się Bagiety. Związane jest to z ostatnim filmem wydanym przez Disa, w którym powiedział, że jego walka z Bagietą nigdy niedojdzie do skutku. Zaznaczył, że już na początku swojej przygody ze sportami walki mówił, że nie zgodzi się na walkę, jeżeli ktoś będzie napinał się i robił z tego względu jakieś przytyki w jego stronę. Wspomniał, że może to być przestrogą dla innych osób, które będą chciały powielać zachowania Bagiety. Ludzie na post Dara nie zareagowali zbyt dobrze, a większość zaczęła mu pisać, że jest już nudny i powinni mu odciąć Internet.

Mortalcio nie zawalczy w federacji?

Mortalcio na swoim Twitterze opublikował post, w którym napisał: „Walka to była najlepsza i zarazem najgorsza rzecz, jaką przeżyłem w życiu. Kiedyś jeszcze będzie next? Mam mieszane uczucia”. Ten post może być związany z propozycją od Fame MMA, ponieważ w filmach Genezie Patryk sam mówił, że chętnie zawalczyłby w federacji i zrobił coś ze swoim ciałem. Wiele osób w komentarzach oznajmiło, że czeka na jego powrót do oktagonu. Niektórzy zaczęli pisać mu nawet propozycje dotyczące jego potencjalnego rywala, którym ma być ostry.

Jaś Kapela ostro o Nitro

Jaś Kapela opublikował Tweeta, w którym zaczął obrażać Nitra. Kapela stwierdził, że zawodnik Fame MMA jest tak słaby, że nie zabiłby nawet muchy w oktagonie, więc zostaje mu tylko darcie się. Wypowiedź Jasia odnosiła się do wykupienia całego sektora przez Nitra na galę High League 4 i obrażania przy tym Mai Staśko. Ludzie w komentarzach pisali Kapeli, że Sergiusz w przeciwieństwie do niego umie wymówić „r” i po prostu zazdrości mu fejmu.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!