fbpx
Nowaczkiewicz o potężnej odklejce Czara

Nowaczkiewicz o potężnej odklejce Czara

Spis treści - Nowaczkiewicz o potężnej odklejce Czara

Nowaczkiewicz po obejrzeniu dnia z zawodnikiem postanowił dodać obszernego Tweeta, w którym podsumował zachowanie Czara. Kuba stwierdził, że jego rywal mocno przesadził, a liczne wyzywanie go od od farmazonów, chujów i zjebów, było dużą przesadą. Kubę zdenerwowało również komentowanie przez Cezarego, jego, prywatnego życia. W dniu z zawodnikiem Nykiel wypowiedział się na temat nielojalności Kuby wobec swojej partnerki. Miał on zdradzić swoją dziewczynę z Fagatą podczas jednej z imprez. Nowaczkiewicz dodał, że Czaro to totalna odklejka i jest za głupi, żeby zrozumieć proste stwierdzenie z wywiadu, a próbuje wojować. Federacji pewnie chodziło o to, żeby ten konflikt był realny i z pewnością podkręcała Czara, żeby trochę pod dymił na swoim filmiku. Ludzie w komentarzach pisali Kubie, że został dobrze wypunktowany przez swojego przeciwnika i Czarek powiedział prawdę, sugerując, że wybił się będąc przydupasem Tromby.

Tromba broni Nowaczkiewicza

Tromba również postanowił skomentować tą całą burzę, która powstała po opublikowaniu przez High League materiału. Tromba podsumował zachowanie Nykiela i napisał, że Czara odkleiło. Chyba Mateusz nie spodziewał się, że reakcja ludzi będzie dość odmienna od pożądanej. Widzowie w komentarzach pisali, że Tromba kolejny razu próbuje bronić przydupasa. Inni komentowali, że Tromba uważa, że Czara odkleiło, a on po prostu odpowiedział na wyzwiska Nowaczkiewicza skierowane w swoją stronę i zarzucają mu bycie hipokrytą.

Isamu o zachowaniu Młodego Murana

Isamu podsumował zachowanie Młodego Murana i napisał na swoim Twitterze, że bez starego, Mateusz ma dużo cech ludzkich. Wiele osób w komentarzach zgodziło się z Isamu i pisało, że chyba jego kobieta pomogła mu w uświadomieniu, że źle robił. Bandura i Zony również skomentowali ten wpis, podsumowując, że Mati to dobry gościu i nawet da się lubić młodego, kiedy nie ma koło niego ojca.

Wardęga o Marcinie Dubielu

Wardęga postanowił skomentować starcie Marcina i Kacpra, pisząc, że Dubiel jest niezniszczalny. Jest to odniesienie do jego słów, które wypowiedział ponad dwa lata temu. Wtedy miało się to odnosić do przetrwania przez Marcina nawet największych skandali, tym razem jednak do wielkiego serca i charakteru w walce. Ludzie w komentarzach pisali, że Marcin przetrwa każdą dramę i w walce też umie zaskoczyć. Pojawiły się również głosy sugerujące, żeby Sylwek podpytał Marcina, jakie sterydy bierze może wtedy on też będzie niezniszczalny.

Kacper broni Marcina?

Kacper dodał Tweeta, w którym napisał: „Jeśli mogę wpłynąć jakoś na osoby, które odbierają zwycięstwo Marcinowi to proszę żebyście przestali. Jest to niesprawiedliwe i sam pamietam jak to boli. Taka była formuła a to czy był czy nie był na bombie nie ma znaczenia. Od początku o tym mówiłem.” Słowa Błońskiego wywołały jednak różne reakcje, niektóre osoby skomentowały, że chcieliby zobaczyć rewanż, a kolejne, że nie spodziewały się takiego mocnego działania sterydów. Niektórzy zarzucili Kacprowi bycie hipokrytą i wytykali mu, że miało to dla niego znaczenie, ponieważ sam chciał, żeby Dubiel zrobił testy antydopingowe.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!