fbpx
friz

Friz

Zawodnik MMA Friz

Biogram

Friz - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Friz - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Friz – kim jest?

Friz, czyli Karol Wiśniewski urodził się 13 lutego 1996 roku w Krakowie. Swoją karierę na YouTube rozpoczął już w wieku 14 lat. Jego wcześniejsze przezwiska to FreeZe lub WiśniA. Mężczyzna jest założycielem grupy Ekipa, a jego kanał na YouTube liczy ponad 4 miliony subskrypcji. Można śmiało stwierdzić, że jest to najpopularniejszy twórca internetowy, który wypromował dużą ilość twórców w tym swoją dziewczynę Weronikę Sowę.

Karol Wiśniewski – biografia

Pierwszy filmik na kanale Friza został opublikowany w październiku 2010 roku. Na początku nagrywał gry komputerowe i relacjonował wydarzenia, na które chodził. Największą rozpoznawalność zawdzięcza grze Pokemon Go. To wtedy poznał się ze swoim przyjaciele Trombą i powstał pomysł na stworzenie Ekipy. Z czasem na jego kanale mogliśmy zobaczyć więcej filmów vlogowych oraz związanych z wyzwaniami. W 2019 roku Friz wraz ze znajomymi zamieszkali w domu ekipy na przedmieściach Krakowa. W 2020 roku Friz został zaproszony na kanapę do Kuby Wojewódzkiego, a kariera tego młodego chłopaka rośnie w zawrotnym tempie.

Friz – kariera w MMA

Jeśli chodzi o występ w federacji typu freak fight nie jest to dla Karola takie proste. Mężczyzna ma w kręgosłupie pręty, które bardzo przeszkadzają mu w treningach. Dlatego zaznaczył, że jeśli zdecyduje się na walkę będzie to pojedynek typowo freak fight, w którym żadna strona nie będzie mogła trenować przed walką. Dodatkowo mężczyzna chce w zamian za walkę 1,5 miliona akcji swojej firmy, co przekłada się na ponad 8 milionów złotych.

Friz - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Pseudonim: Friz

Data urodzenia (ile ma lat?): 13 luty 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Kraków

Friz - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Friz - Newsy