fbpx
Rewanż z Natsu o Dubiela?

Rewanż z Natsu o Dubiela?

Spis treści - Rewanż z Natsu o Dubiela?

Chyba większość osób czeka na kolejne pojawienie się w oktagonie Lexy i Natsu. Tym bardziej teraz, kiedy okazuje się, że Natalia jest w związku z Marcinem. Sama Lexy uważa, że ze względu na takie okoliczności zestawienie ich razem byłoby bardzo interesujące. Lexy ostatnio dodała wpis, w którym napisała „ohh shit here we go again”, mimo że wpis został szybko usunięty ludzie zaczęli komentować zamieszczonego Tweeta. Zebo w odpowiedzi zapytał dziewczynę „rewanz z natsu o dubiela?”. Natomiast kobieta nic na to nie odpowiedziała.

Z tego co nam wiadomo chyba obydwie dziewczyny mają spory problem, aby znaleźć przeciwniczki do walki. Lexy na ostatnim Live u Sylwestra Wardęgi wspominała, że dostała propozycję walki z Oliwką Brazil. Dużo osób w tym sama Lexy twierdzi, że jest to bardzo dziwne zestawienie ze względu na znaczną przewagę wagową Oliwki. Młoda dziewczyna szybko odrzuciła tę propozycję, a Wardęga skomentował, to mówiąc, że Lexy teraz przytyła, ale chyba nie aż tyle, żeby podjąć się tej walki. Po Tweecie Lexy możemy wnioskować, że albo znalazła w końcu przeciwniczkę, albo najzwyczajniej w świecie stoczy kolejną walkę z Natsu. Ta druga opcja jest jednak mniej prawdopodobna, ponieważ Natalia przed rewanżem z Lexy chciała stoczyć, chociaż jedną walkę z kimś innym. A wy co myślicie, z kim tym razem zawalczy Lexy?

Friz komentuje nałożenie kar finansowych na influencerów

Ze względu na to, że wiele osób śmieszy fakt, że urząd dodał na Instagrama post, w którym odznaczył osoby, na które nałożył kary finansowe. Friz postanowił napisać swoja teorie spiskową, która odnosi się do nakładania kar finansowych na influencerów przez urząd. Gwiazda internetu twierdzi, że urząd przywala się do znanych twórców tylko, po to aby się na nich wybić. Chłopak twierdzi, że od jutra będzie prowadzona ofensywa w stronę influencerów, której finał odbędzie się na Fame MMA. Walka będzie odbywać się między urzędnikami a influencerami o to, czy dostaną karę finansową, czy nie. Ludzie zaczęli komentować wpis Friza i pisali, że ma nie komentować, bo zaraz też dostanie karę. Inni jednak pisali, że mają takie samo zdanie i jest to bardzo możliwe.

Fame MMA zaczyna ogłaszać zawodników

Okazuje się, że wraz ze zbliżającą się galą Fame MMA, będziemy mogli poznać nowych zawodników. Federacja udostępniła wpis, w którym napisała, że to piękny dzień, aby coś ogłosić. Wiele osób podłapało, że chodzi o przyszłe walki na Fame MMA 15. Ludzie w komentarzach zaczęli pisać o walkach, co do których się domyślają i ich zdaniem na pewno się odbędą. Wśród komentarzy pojawiły się między innymi takie osoby jak Takefun, Dubiel, Błoński, Ferrari, Murcix oraz Xayoo. A wy jak myślicie, kogo jeszcze zobaczymy na Fame MMA 15?

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!