fbpx
Błoński o rozpadzie ekipy

Kamerzyście grozi 8 lat pozbawienia wolności

Spis treści - Kamerzyście grozi 8 lat pozbawienia wolności

Zebo poinformował wszystkich na Twitterze, że Kamerzysta do końca tego roku stanie przed sądem. Okazuje się, że popularnemu internetowemu twórcy grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Sytuacja najprawdopodobniej dotyczy psychicznego znęcania się nad niepełnosprawnym chłopakiem. Osoby komentujące Tweeta napisały, że przez długotrwałą chorobę sędziego będzie ona rozstrzygana z nowym składem sędziowskim. Jesteśmy ciekawi jak potoczy się ta sprawa, która już i tak ciągnie się bardzo długo.

Ostry lincz na Maję Staśko

Okazuje się, że Polska twarz feminizmu zadebiutuje na gali High League 4. Lakarnum dodał Tweeta, który brzmiał: „A kto z was wierzy, że Maja wzięła tylko 40k za walkę?”. Post ten odnosił się oczywiście do relacji, jaką Staśko zamieściła na swoim Instagramie. Tłumaczyła tam, że za pieniądze z walki chce wesprzeć organizacje, które działają w słusznej sprawie. Sandra, czyli narzeczona Nitra odniosła się do tego Tweeta i wyjaśniła, że Maja na swoim story zaznaczyła, że reszta pieniędzy idzie dla niej na treningi i życie. Wiele osób komentuje, że aktywistka za udział na gali powinna wyciągnąć około 100 tysięcy złotych. Inni zarzucają jej występ w federacji największego seksisty i pogwałcenie swoich wartości dla pieniędzy.

Takefun zamyka temat Murańskich

Takefun na swoim Twitterze stwierdził, że zamyka sprawę Murańskich. Zawodnik napisał: „Nie pytajcie mnie więcej o Muranskich, temat wyczerpany i zakończony, dziś odniosłem się do pytan odnośnie CAGE i mam dosyć, czas skupić się na rywalu.” Widać, że Rafała męczy ta sytuacja i mocne oskarżenia, które padły w jego stronę. Duża liczba osób odpisała mu, że nie warto się na nich skupiać, a skoncentrować swoją uwagę na Filipie Zabielskim. Inni pisali, że Murańcy zauważyli, jakie Takefun i Nitro mają wyniki i chcieli coś z tego ugrać.

Błoński o rozpadzie ekipy

Błoński opublikował prześmiewczego Tweeta, który odnosił się do sytuacji, jaka dzieje się aktualnie w ekipie. Kacper napisał: „W końcu to EKIPA ściąga od TEAM X, a nie na odwrót. My pierwsi się rozpadliśmy ?”. Kacper wbił szpileczkę w stronę ekipy możliwe, że nie bez powodu, mianowicie Błoński miał swego czasu zatargi z jej członkami. Na jednej z gal Fame miał zawalczy z Trombom, który finalnie zostawił go na lodzie i odwołał walkę. Potem sytuacja z Frizem, który wyśmiał piosenkę Błońskiego o co zawodnik również mocno się wkurzył. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy pojedynek Kacpra z członkiem ekipy Friza dojdzie do skutku.

Cage z muzycznym Trio

Na najbliższym Cagu federacji Fame MMA będziemy mogli zobaczyć osoby związane ze sceną muzyczną. Gośćmi trzeciego już panelu będzie Xayoo, Sarius oraz Crusher. W przeciwieństwie do reszty ten panel poprowadzi Boxdel. Podczas aferek wyjaśnił, że zamienił się z Wardęgą, który ma poprowadzić za niego F2F królowych freak fight.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!