fbpx
UFC on ESPN 50 - Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, wyniki

UFC on ESPN 50 – Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, wyniki

Spis treści - UFC on ESPN 50 – Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, wyniki

Wielbiciele mieszanych sztuk walki znów mają powody do radości, gdyż już niedługo odbędzie się spektakularna gala UFC on ESPN 50. To wydarzenie, które z pewnością wpisze się w historię sportu, przyciągając uwagę fanów z całego świata. 6 sierpnia 2023 roku, w najsłynniejszej arenie sportowej w Nashville w USA – Bridgestone Arena, zawodnicy z najwyższej światowej klasy zawalczą o miano zwycięzcy, a kibice będą świadkami pojedynków na najwyższym poziomie.

UFC on ESPN 50 – gdzie i kiedy gala?

Nadchodząca gala UFC on ESPN 50, jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie mieszanych sztuk walki, odbędzie się 6 sierpnia 2023 roku. Będzie to niesamowite sportowe widowisko, które przyciągnie uwagę fanów z całego świata. Impreza ta przyniesie nam spektakularne starcia oraz emocje na najwyższym poziomie, które na długo pozostaną w pamięci kibiców.

UFC on ESPN 50 – karta walk

Organizatorzy przygotowali dla nas doskonałą kartę walk, która zapewni nam dawkę niezapomnianych pojedynków. W walce wieczoru, Cory Sandhagen, znany z widowiskowego stylu walki, stanie do pojedynku z Robem Fontem. Obydwaj zawodnicy są czołowymi postaciami wagi koguciej i mają na swoim koncie znakomite wyniki. Ich starcie będzie bez wątpienia jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków tego wieczoru. Karta walk prezentuje się następująco:

Walka wieczoru:

 • 63.5 kg.: Cory Sandhagen vs. Rob Font

Karta główna:

 • 52.2 kg.: Jéssica Andrade vs. Tatiana Suarez
 • 93 kg.: Dustin Jacoby vs. Kennedy Nzechukwu
 • 65.8 kg.: Gavin Tucker vs. Diego Lopes
 • 93 kg.: Tanner Boser vs. Aleksa Camur
 • 70.3 kg.: Ignacio Bahamondes vs. Ľudovít Klein

Karta wstępna:

 • 61.2 kg.: Raoni Barcelos vs. Kyler Phillips
 • 77.1 kg.: Jeremiah Wells vs. Carlston Harris
 • 65.8 kg.: Billy Quarantillo vs. Damon Jackson
 • 56.7 kg.: Jake Hadley vs. Cody Durden
 • 56.7 kg.: Ode Osbourne vs. Asu Almabaev

Sprawdź: Wyniki UFC on ESPN 50!

UFC on ESPN 50 – Gdzie można obstawić UFC on ESPN 50?

Dla fanów sportów walki, obstawianie wyników pojedynków jest popularną formą aktywności. Istnieje wiele legalnych i zaufanych stron bukmacherskich, gdzie można obstawiać wyniki gali UFC on ESPN 50. Jednak, podobnie jak w przypadku innych zakładów bukmacherskich, obstawianie wymaga odpowiedzialnego podejścia i rozsądnego zarządzania środkami.

UFC on ESPN 50 – Gdzie oglądać?

Dla wszystkich kibiców, którzy nie mogą doczekać się walki wieczoru i głównego wydarzenia, najlepszym miejscem do śledzenia gali będzie Polsat Sport. Karta główna gali UFC on ESPN 50 rozpocznie się o godzinie 03:00 czasu polskiego, więc nie trzeba będzie długo czekać, aby zobaczyć rywalizację najlepszych zawodników na największej scenie sportu walki. Jeśli jednak chcecie być na bieżąco już od samego początku wydarzenia i nie przegapić żadnej walki, to warto zapisać się na platformę UFC Fight Pass. Transmisja karty wstępnej rozpocznie się o godzinie 00:00 czasu polskiego. To doskonała okazja, aby zobaczyć pojedynki mniej znanych zawodników, którzy często dostarczają równie emocjonujących akcji co czołowi zawodnicy.

UFC on ESPN 50 – Darmowe streamy (darmowe kody)

Ważne jest, aby pamiętać, że korzystanie z darmowych streamów, które oferują nielegalne przekazy wydarzeń sportowych, jest niezgodne z prawem. Oglądanie gal takich jak UFC on ESPN 50 na nielegalnych streamach jest nieetyczne i szkodzi zarówno organizatorom, jak i zawodnikom. Dlatego zalecamy wybieranie legalnych i oficjalnych źródeł, które umożliwiają uczciwe i profesjonalne oglądanie wydarzeń sportowych.

UFC on ESPN 50 – Zawodnicy

Na karcie głównej zobaczymy również starcie dwóch doskonałych zawodniczek – Jéssica Andrade zmierzy się z Tatianą Suarez. Obie panie prezentują wybitne umiejętności i świetną formę, co gwarantuje nam niezwykle emocjonujący pojedynek w wadze słomkowej kobiet. Ponadto, fanów sportu czekają również pojedynki takich zawodników jak Dustin Jacoby, Kennedy Nzechukwu, Gavin Tucker, Diego Lopes, Tanner Boser, Aleksa Camur, Ignacio Bahamondes czy Ľudovít Klein. Karta walk jest imponująca i obiecuje dostarczyć nam sportowych emocji na najwyższym poziomie.

UFC on ESPN 50

UFC on ESPN 50 jest wydarzeniem, na które fani MMA czekają z niecierpliwością. Gala ta przyniesie nam znakomite pojedynki, które dostarczą nam niezapomnianych wrażeń. Starcia czołowych zawodników, widowiskowe akcje i sportowe emocje – to wszystko czeka nas podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Zachęcamy do śledzenia tej niezwykłej gali i wspierania uczciwego sportu!

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!