fbpx
UFC on ESPN 43 – Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, wyniki

UFC on ESPN 43 – Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, wyniki

Spis treści - UFC on ESPN 43 – Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, wyniki

Najlepsza organizacja mieszanych sztuk walki jest gotowa do zorganizowania kolejnego ekscytującego wydarzenia. Z 25 na 26 marca, fanatycy sportów walki będą mieli okazję zobaczyć kolejną galę UFC. Tym razem odbędzie się ona pod szyldem UFC on ESPN 43 i rozpocznie się o godzinie 21:00, trwając aż do 7:00 w niedziele rano. W tym artykule omówimy najważniejsze aspekty tego wydarzenia. Cała gala zapowiada się bardzo ciekawie, a w walce wieczoru zmierzy się Marlon Vera i Cory Sandhagen. Wydarzenie odbędzie się w obiekcie AT&T Center w San Antonio, Texas, Stany Zjednoczone.

UFC on ESPN 43 – transmisja gali

Najpierw warto wspomnieć o tym, że UFC on ESPN 43 będzie dostępne na zasadzie transmisji telewizyjnej Karta wstępna od godziny 21:00, emitowana będzie na kanale UFC Fight Pass. Natomiast jeśli chodzi o kartę główną będziemy mieli okazję zobaczyć ją na kanale Polsat Sport News oraz również UFC Fight Pass od północy. 

UFC on ESPN 43- walki

Na gali UFC on ESPN 43 zobaczymy wiele emocjonujących walk. Warto zwrócić uwagę na pojedynek wagi ciężkiej między Francisem Ngannou a Cirylem Gane. Będzie to walka o tytuł mistrza UFC w wadze ciężkiej. Inną ważną walką będzie pojedynek wagi półciężkiej między Jiri Prochazką a Dominickiem Reyesem. Główną atrakcją wieczoru będzie dwóch bardzo utalentowanych zawodników wagi koguciej, czyli Marlon Vera i Cory Sandhagen. Ponadto w programie walk znajdzie się pojedynek pomiędzy byłą mistrzynią wagi koguciej UFC, Holly Holm i Yaną Santos. Warto śledzić galę, ponieważ federacja przygotowała dla nas wiele ekscytujących walk i mocne zestawienia.

Gdzie można obstawić UFC on ESPN 43?

Dla fanów, którzy chcieliby obstawić wyniki walk, istnieją różne opcje. Można to zrobić w legalnych zakładach bukmacherskich. Warto jednak pamiętać, że obstawianie sportu jest ryzykowne i należy robić to z umiarem. Jeśli chodzi o bukmacherów, którzy posiadają możliwość obstawienia UFC on EDPN 43, należą do nich między innymi Fortuna i LV BET. 

UFC on ESPN 43 – darmowe streamy (darmowe kody)

STS TV i Fortuna TV, legalni bukmacherzy online w Polsce, zapewnią darmową opcję transmisji z UFC on ESPN 43. Entuzjaści UFC on ESPN 43 mogą transmitować to wydarzenie za darmo, zakładając konto u jednego z rekomendowanych przez nas bukmacherów. Zaznacz w swoim kalendarzu noc z 25 na 26 marca 2023 r., ponieważ wydarzenie rozpocznie się już o godzinie 21:00. Nie zachęcamy jednak do korzystania z darmowych streamów, ponieważ są one nielegalne i narażają użytkowników na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Warto zawsze korzystać z legalnych źródeł transmisji, które oferują najlepszą jakość i gwarant

UFC on ESPN 43 – Zawodnicy

Już niebawem odbędzie się kolejna gala UFC, która wzbudza ogromne emocje wśród fanów sportów walki. Tym razem będzie to UFC on ESPN 43, którego głównym wydarzeniem będzie pojedynek w kategorii koguciej między Marlonem Vera i Corym Sandhagenem. Vera plasuje się na 5 miejscu w rankingu kategorii koguciej, natomiast Cory zajmuje tam 4 miejsce, co oznacza, że jest większym faworytem w tym starciu. Marlon może pochwalić się również tym, że swoje pojedynki często kończył przed czasem, i to w bardzo spektakularny sposób. Jego rywal, czyli The Sandman miał szanse zdobyć tymczasowy pas mistrzowski, co finalnie nie doszło do skutku. Jego ostatni pojedynek okazał się jednak bardzo widowiskowy, a sędzia nie dopuścił jego rywala do ostatniej rundy walki. Ta walka pozwoliła mu na możliwość podjęcia rękawic z Marlonem Vera. Zawodnicy mieli pojawić się na gali UFC Fight Night, ale z niewiadomych przyczyn ich walka została przeniesiona na inne wydarzenie. Niemniej jednak, na karcie walk znajduje się wiele innych interesujących pojedynków, w których zobaczymy nie tylko doświadczonych zawodników, ale także nowe talenty. Większość walk odbywa się w dość lekkich kategoriach, a najcięższa z nich to waga średnia. W takim starciu zmierzy się Chidi Njokuani z Albertem Durajewem. Bardzo możliwe, że dzięki temu większość walk zakończy się na punkty.

UFC on ESPN 43 – karta walk

Karta walk na UFC on ESPN 43 wygląda bardzo interesująco. Poza ciekawą walką wieczoru czeka nas wiele starć w wadze piórkowe, muszej oraz lotnej. Podczas walk zobaczymy aż 3 pojedynki kobiet, które zapowiadają się na niezwykle emocjonujące starcia. Oto pełna karta walk na UFC on ESPN 43:

Walka wieczoru

61.2 kg.: Marlon Vera vs. Cory Sandhagen

Karta główna

61.2 kg.: Holly Holm vs. Yana Santos

65.8 kg.: Nate Landwehr vs. Austin Lingo

56.7 kg.: Andrea Lee vs. Maycee Barber

56.7 kg.: Alex Perez vs. Manel Kape

83.9 kg.: Chidi Njokuani vs. Albert Duraev

Karta wstępna

65.8 kg.: Daniel Pineda vs. Tucker Lutz 

65.8 kg.: Steven Peterson vs. Lucas Alexander

77.1 kg.: Trevin Giles vs. Preston Parsons

56.7 kg.: CJ Vergara vs. Daniel da Silva

70.3 kg.: Manuel Torres vs. Trey Ogden

56.7 kg.: Vinicius Salvador vs. Victor Altamirano

61.2 kg.: Tamires Vidal vs. Hailey Cowan

Wszystkie walki na tej gali obiecują niesamowite emocje i z pewnością przyciągną uwagę fanów sportów walki.

UFC on ESPN 43 – wyniki wszystkich walk na żywo

Marlon Vera (22-7-1) vs. Cory Sandhagen (15-4-0)

Wynik walki Marlon Vera – Cory Sandhagen: wygrywa Cory Sandhagen za sprawą decyzji sędziów.

Holly Holm (14-6-0) vs. Yana Santos (14-6-0)

Wynik walki Holly Holm – Yana Santos: wygrywa Holly Holm za sprawą decyzji sędziów.

Nate Landwehr (16-4-0) vs. Austin Lingo (9-1-0)

Wynik walki Nate Landwehr –  Austin Lingo: wygrywa Nate Landwehr przez poddanie przeciwnika.

Andrea Lee (13-6-0) vs. Maycee Barber (11-2-0)

Wynik walki Andrea Lee  – Maycee Barber: wygrywa Andrea Lee za sprawą decyzji sędziów.

Chidi Njokuani (22-8-0) vs. Albert Duraev (15-4-0)

Wynik walki Chidi Njokuani – Albert Duraev: wygrywa Albert Duraev za sprawą decyzji sędziów.

Daniel Pineda (27-14-0) vs. Tucker Lutz (12-2-0)

Wynik walki Daniel Pineda – Tucker Lutz: wygrywa Daniel Pineda przez poddanie przeciwnika.

Steven Peterson (19-10-0) vs. Lucas Alexander (7-3-0)

Wynik walki Steven Peterson – Lucas Alexander: wygrywa Lucas Alexander za sprawą decyzji sędziów.

Trevin Giles (15-4-0) vs. Preston Parsons (10-3-0)

Wynik walki Trevin Giles – Preston Parsons: wygrywa Trevin Giles za sprawą decyzji sędziów.

CJ Vergara (10-4-1) vs. Daniel da Silva (11-4-0)

Wynik walki CJ Vergara – Daniel da Silva: wygrywa CJ Vergara przez KO/TKO w drugiej rundzie.

Vinicius Salvador (14-4-0) vs. Victor Altamirano (11-2-0)

Wynik walki Vinicius Salvador – Victor Altamirano: wygrywa Victor Altamirano za sprawą decyzji sędziów.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!