fbpx
Tatiana Suarez

Tatiana Suarez

Zawodnik MMA Tatiana Suarez

Biogram

Tatiana Suarez - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Tatiana Suarez - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Tatiana Suarez?

Tatiana Suarez to amerykańska artystka sztuk walki o meksykańskich korzeniach, której pasją od najmłodszych lat były zapasy. Już przed swoimi czwartymi urodzinami zaczęła uprawiać ten sport, a jej determinacja sprawiła, że matka pozwoliła jej na rozwijanie tego talentu. Suarez odnosiła sukcesy w zapasach, zostając dwukrotną brązową medalistką mistrzostw świata.

Tatiana Suarez – Kontuzja

Jednak jej życie zmieniło się drastycznie, kiedy kontuzja szyi uniemożliwiła jej start w Letnich Igrzyskach Olimpijskich w 2012 roku. To wtedy odkryto, że ma nowotworową narośl na tarczycy, która została pomyślnie usunięta w wyniku radioterapii. Po tych trudnych doświadczeniach, Tatiana postanowiła spróbować czegoś nowego i zainteresowała się mieszanych sztukach walki.

Tatiana Suarez – Początki kariery

W 2013 roku rozpoczęła treningi MMA i szybko zadebiutowała jako zawodniczka amatorska, gdzie odnosiła zwycięstwa przez nokauty i jednogłośne decyzje. Wkrótce po tym przeszła na zawodostwo, gdzie kontynuowała swoją dominację, zdobywając kilka imponujących zwycięstw, w tym mistrzostwo w Gladiator Challenge.

Tatiana Suarez – The Ultimate Fighter

Jej kariera w MMA nabrała tempa, gdy została wybrana jako uczestniczka 23. sezonu reality show „The Ultimate Fighter”. Tam, dzięki swojej wyjątkowej technice i zdolnościom, pokonała silne rywalki i triumfowała w finale turnieju wagi słomkowej. To zwycięstwo w „The Ultimate Fighter” dało jej możliwość startu w UFC.

Tatiana Suarez – UFC

W Ultimate Fighting Championship Suarez kontynuowała swoją niepokonaną passę, wygrywając kolejne pojedynki z takimi zawodniczkami jak Viviane Pereira, Alexa Grasso czy Carla Esparza. Jej umiejętności w zapasach i potężne duszenia stały się jej znakiem rozpoznawczym, dzięki czemu zdobyła premie za „Występ wieczoru”.

Tatiana Suarez – Kariera MMA

Na dzień dzisiejszy Tatiana Suarez zajmuje wysokie miejsce w rankingu UFC wagi słomkowej. Jej talent, zaangażowanie i determinacja sprawiają, że wszyscy czekamy z niecierpliwością na jej kolejne walki. Bez wątpienia Suarez jest jedną z najbardziej obiecujących zawodniczek w świecie MMA, a jej kariera zapowiada się niezwykle ekscytująco.

Tatiana Suarez - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 19 grudnia 1990

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Stany Zjednoczone

Tatiana Suarez - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:10

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Tatiana Suarez - Newsy