fbpx
Jéssica Andrade

Jéssica Andrade

Zawodnik MMA Jéssica Andrade

Biogram

Jéssica Andrade - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Jéssica Andrade - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Jéssica Andrade?

Jéssica Andrade to utalentowana brazylijska zawodniczka MMA, która zdobyła uznanie jako wojowniczka wagi koguciej i słomkowej. Urodziła się 25 września 1991 roku w Umuarama, Brazylii. Jej droga do sportu nie była łatwa, ale determinacja i ciężka praca przyniosły jej miejsce na szczycie.

Jéssica Andrade – Biografia

Wraz ze starszym bratem Fernandem spędziła dzieciństwo na polach plantacji swoich rodziców, ale ich praca została zakazana, gdy władze zaczęły wprowadzać regulacje dotyczące pracy nieletnich. To wtedy Jéssica rozpoczęła pracę przy stawie fish & pay oraz dostarczanie lekarstw do apteki. Z czasem zainteresowała się sportami, takimi jak piłka nożna i futsal, mając marzenia o zostaniu zawodową piłkarką. Choć miała szansę dołączyć do klubu w São Paulo, rodzice nie zgodzili się na jej przeprowadzkę do miasta.

Jéssica Andrade – Kariera sportowa

Jéssica Andrade znalazła swoje powołanie w sztukach walki. Najpierw trenowała judo, a potem ju-jitsu. Wkrótce zyskała przydomek „bate estaca,” co w Brazylii oznacza uderzenia ciałem. Podczas jednego z amatorskich zawodów w BJJ, doświadczyła porażki po złapaniu w ramię, co wzbudziło jej zdenerwowanie. W akcie desperacji wykonała nielegalny ruch na swojej przeciwniczce, co zaowocowało jej dyskwalifikacją. To wydarzenie nauczyło ją jednak opanowania i skupienia.

Jéssica Andrade – UFC

Jej talent i determinacja zaowocowały karierą w zawodowych walkach MMA. Jéssica Andrade zdobyła szereg imponujących osiągnięć w swojej karierze. Jednak to, co przyniosło jej największą sławę, to zdobycie mistrzostwa UFC w wadze słomkowej w maju 2019 roku. Była mistrzynią tej dywizji do sierpnia 2019 roku, kiedy to straciła tytuł. Andrade stała się wzorem dla wielu młodych kobiet w Brazylii i na całym świecie, dowodząc, że z determinacją i ciężką pracą można osiągnąć sukces w męsko-dominującym świecie MMA.

Jéssica Andrade – Kariera MMA

Jéssica Andrade to nie tylko utalentowana zawodniczka, ale również kobieta o wielkim sercu. Jej historia życia i pokonywanie trudności stanowią inspirację dla wielu. Choć nie jest już mistrzynią UFC, jej dążenie do sukcesu wciąż trwa, a fani z niecierpliwością wyczekują jej kolejnych występów w oktagonie. Jéssica Andrade to prawdziwa wirtuozka sztuk walki, której historia jest warta poznania i podziwiania.

Jéssica Andrade - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Bate Estaca

Data urodzenia (ile ma lat?): 1991.09.25

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Umuarama, Parana, Brazylia

Jéssica Andrade - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:24

L:12

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Jéssica Andrade - Newsy