fbpx
Rob Font

Rob Font

Zawodnik MMA Rob Font

Biogram

Rob Font - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Rob Font - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Rob Font?

Robert Spencer Font, urodzony 25 czerwca 1987 roku, jest amerykańskim zawodowym artystą sztuk walki (MMA). Obecnie jest aktywnym zawodnikiem w dywizji koguciej w Ultimate Fighting Championship (UFC). Jego droga do zawodowego sportu rozpoczęła się od dostarczania pizzy, ale z czasem zainteresował się sportami walki, szczególnie mieszanych sztuk walki.

Rob Font – Początki kariery

Font zaczął swoją karierę jako amator w 2009 roku, kompilując rekord 3-1, zanim przeszedł na zawodowy poziom w 2011 roku. Po zdobyciu kilku regionalnych tytułów, podpisał kontrakt z UFC w 2014 roku. Dzięki swojemu profesjonalizmowi, talentowi i ciężkiej pracy Rob Font stał się uznanym zawodnikiem w UFC. Jego kariera wciąż trwa, a fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych jego występów w oktagonie.

Rob Font – UFC

Debiut w UFC miał miejsce 5 lipca 2014 roku przeciwko George’owi Roopowi, a Font wygrał tę walkę przez nokaut. Od tego czasu walczył z wieloma silnymi rywalami, zarówno wygrywając, jak i tracąc pojedynki.

Rob Font – Osiągnięcia

Jego najbardziej znaczące zwycięstwa w UFC to m.in. walka z Sergio Pettisem i Codym Garbrandtem, które zakończył zwycięstwami na punkty. Wygrał również przez poddanie z takimi przeciwnikami, jak Douglas Silva de Andrade. Jego pasja do walki i poświęcenie treningom sprawiły, że awansował w rankingu wagi koguciej UFC. Aktualnie zajmuje siódme miejsce.

Rob Font – Działalność charytatywna

Poza sportem, Font angażuje się również w działalność charytatywną. Jego pochodzenie portorykańskie stanowi ważny element jego tożsamości.

Rob Font – Rodzina

Jest również szczęśliwym ojcem córki, co dodaje mu dodatkowej motywacji do osiągania sukcesów w swojej karierze sportowej.

Rob Font - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 25 czerwca 1987 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Leominster, Massachusetts, Stany Zjednoczone

Rob Font - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:20

L:7

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Rob Font - Newsy