fbpx
Murcix atakuje Wersow

Murcix atakuje Wersow na Twitterze?

Spis treści - Murcix atakuje Wersow na Twitterze?

Wardęga odbiegając od tematu wczorajszego panelu napisał Tweeta, który brzmiał: Jutro będzie ogłoszony FreakFightowy debiut pewnej ślicznotki, z którą nie raz miałem dramy. Ciekawy jestem reakcji internetu :D”. Murcix odpowiedziała na post zamieszczony przez Wardęgę i zapytała, czy chodzi mu o Wersow. Pod jej komentarzem wybuchła burza i wszyscy zaczęli pisać Marcie, że to dzięki jej chłopakowi nie musi teraz stać na kasie w Mc Donaldzie, więc nie powinna komentować wypowiedzi w taki sposób. Podejrzewamy, że ogłoszoną zawodniczką może okazać się Deynn, ponieważ również miała konflikt z Wardęgą, a dużo w Internecie mówi się o jej potencjalnej walce. Może się okazać, że Deynn odłączyła się od swojego męża Daniela i wybrała konkurencyjną federację, jaką jest High League.

Isamu ostro o Murańskich

Po wczorajszym Cagu na Twitterze zawrzało. Wszyscy poruszali temat zachowania Jacka Murańskiego i większość z nich krytykowała jego zachowanie. Na ten temat postanowił wypowiedzieć się Isamu, który napisał, że jego zdaniem Mateusz Murański byłby normalnych gościem, gdyby nie jego ojciec. Isamu dodał, że widać ogromny wpływ Jacka Murańskiego na zachowanie jego syna. Nitro skomentował tego Tweeta, pisząc, że rozmawiał, z osobami, które znają Mateusza i twierdzą, że kiedyś taki nie był.

Nitro wku*wiony na Fame MMA

Nitro na swoim Twitterze napisał post odnoszący się do braku reakcji ze strony Fame MMA, na obrażanie jego syna podczas programu. Już podczas programu Sergiusz nie przychylnie wypowiedział się na temat tego, co robi Fame MMA. Nitro zarzucił im, że dla wyświetleń są w stanie zrobić naprawdę dużo, ale nie chce, żeby odbywało się to kosztem jego niewinnego syna, który potem będzie musiał wstydzić się za czyjeś słowa. Michał Graczyk, tak jak wielu innych twórców skomentowali tę sytuację. Graczol dodał Tweeta, w którym napisał: „Gratulacje dla @famemmatv za żerowanie na rozlewaniu dramy dotyczącej bogu ducha winnemu dziecku, są gdzieś granice chęci sprzedaży większej ilości PPV?”. Ludzie w komentarzach przyznali mu rację. Kolejną osobą, która zabrała głos w tej sprawie jest Bandura, czyli dobry przyjaciel Boxdela, który napisał, że żarty kończą się w pewnym momencie, a rodziny nie powinno się tykać. Dodał również, że stoi po stronie Nitra w tej sprawie. W komentarzach ludzie pisali mu, że Sergiusz nie jest lepszy i sam wyzywa rodziny innych ludzi podczas swoich streamów.

Błoński ostro o starym Muranie

Kacper w ostatnim czasie nie często wypowiada się na tematy związane z dramami influencerów, w tym przypadku postanowił zrobić wyjątek. Zawodnik Fame MMA na swoim Twitterze opublikował post odnoszący się do postaci Jacka Murańskiego. Błoński napisał, że tak jak do tej pory traktował Starego Murana jako śmieszną odklejoną postać, tak teraz ma o nim bardzo złe zdanie. Dodał również, że lubi jego odklejki, ale od Nikosia ma się odwalić, bo to tylko dziecko. Dużo osób w komentarzach pisało, że nie warto komentować tej całej sytuacji, bo federacji zależy tylko na zasięgach i są przekonani, że Murańscy i tak zostaną w tej federacji.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!