fbpx
Robert Pasut wyraża obawy co do zdrowia Maksymiliana Wiewiórki!

Robert Pasut wyraża obawy co do zdrowia Maksymiliana Wiewiórki!

Spis treści - Robert Pasut wyraża obawy co do zdrowia Maksymiliana Wiewiórki!

Na kanale YouTube „Zgrzyt” ukazał się wywiad z Robertem Pasutem, który wzbudził wiele kontrowersji. Jedną z najbardziej dyskutowanych wypowiedzi był jego komentarz na temat Maksymiliana Wiewiórki, zwycięzcy turnieju K-1 FAME MMA. Pasut, znany z udziału w FAME MMA, wypowiedział się krytycznie na temat zdrowia Wiewiórki, wyrażając obawy, że może on doprowadzić się do śmierci ze względu na swoje działania.

„K**wa no nie wiem. O Wiewióra to się boję, że za*pa się na śmierć” – powiedział Pasut w wywiadzie.

Jego słowa wywołały wiele reakcji wśród fanów i widzów. Gimper, który prowadził wywiad, odniósł się do tych komentarzy, zauważając, że mimo kontrowersji związanych z trybem życia Wiewiórki, ten radzi sobie świetnie w oktagonie.

Pasut komentuje zdrowie Wiewióra!

Pasut, z kolei, zaczął sugerować, że może istnieć więcej informacji na temat zdrowia Wiewiórki, który może nie przyjmować takiej ilości nielegalnych substancji, jakie są mu przypisywane. Podkreślił również, że Wiewiórka nie odniósł się jeszcze do tych zarzutów. Mimo że Wiewiórka nie komentował tych wypowiedzi, wywiad z Pasutem wzbudził wiele dyskusji na temat zdrowia i stylu życia uczestników sceny MMA w Polsce.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!