fbpx

Isamu

Zawodnik MMA Isamu

Biogram

Isamu - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Isamu - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Szymon „Isamu” Kasprzyk

Kasprzyk urodził się 8 grudnia 1989 roku w Środzie Wielkopolskiej. Obecnie jest Youtuberem i influencerem, który prowadzi własny kanał na platformie YouTube. Jest on założycielem Pompa Team i ma kilkuletnią córkę Zuzannę.

Szymon Kasprzyk – biografia

Szymon „Isamu” Kasprzyk jest polskim profesjonalnym graczem Counter-Strike: Global Offensive i byłym graczem Counter-Strike 1,6. Obecnie jest in-game leaderem w Virtus. pro. Kasprzyk rozpoczął swoją karierę w Counter-Strike’u w 2006 roku, grając dla różnych polskich drużyn, takich jak PGS Gaming, myRevenge i AGAiN. W 2010 roku dołączył do Virtus. pro, z którym osiągnął swój największy sukces. Z Virtus. pro Kasprzyk wygrał wiele turniejów, w tym EMS One Katowice 2014 Major, ESL ESEA Pro League Season 1 Finals oraz ELEAGUE Major Boston 2018. Otrzymał również tytuł „Najbardziej wartościowego gracza” (MVP) na kilku imprezach, w tym przede wszystkim na ELEAGUE Major Boston 2018. Kasprzyk jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych graczy Counter-Strike’a wszech czasów i jest jednym z zaledwie czterech graczy, którzy wygrali dwa Majory CS:GO.

„Isamu” – kariera w MMA

Wiele osób wyczekiwało debiutu Isamu w federacji FAME MMAi. Isamu zawalczył z Danielem „DeeJayPallaside” Pawlakiem podczas FAME MMA 3 w Łodzi. Starcie tych dwóch popularnych i lubianych YouTuberów było pojedynkiem wieczoru tej gali. Mimo że Pallaside pokazał się z dobrej strony pojedynek finalnie wygrał Isamu.

Isamu - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Isamu - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Isamu - Newsy