fbpx
Takefun wku*wiony na Lizę od Frania

Takefun wku*wiony na Lizę od Frania

Spis treści - Takefun wku*wiony na Lizę od Frania

Rafał w ostatnim czasie jest bardzo atakowany w Internecie. Wszystko zaczęło się od zarzucania mu, że ma dziecko z dziewczyną swojego przyjaciela czyli Sandrą od Nitra. Sytuacja rozwinęła się, kiedy Liza stwierdziła, że jest 30-letnim mężczyzna, który siedzi na dupie i tylko ocenia kobiety. Ukrainka dodała, że powinien zająć się czymś ciekawszym. Całą sytuację skomentował przyjaciel Lizy, czyli Franio, który napisała, że nie sposób nie zgodzić się z Rafałem i chyba musi zainwestować w klej dla Lizy. Osoby komentujące Tweeta pisały Rafałowi, że najprawdopodobniej jest to zasługa Fagaty, z którą Liza aktualnie dużo przebywa.

Dzień z zawodnikiem w PPV?

Takefun dodał na swojego Twittera informacje, że federacja Fame MMA nakręciła z nim dzień z zawodnikiem. Rafał napisał: „Fame nakręcił ze mna dzień z zawodnikiem w PPV, ja donejtow nawet nie dostaje, chyba jeszcze nie wiedza ze to film do szuflady XD”. Post skomentował Franio, który śmiał się, że w jego przypadku jest taka sama sytuacja. Jak myślcie federacja zdecydowałaby się tak zaryzykować i ściągać od widzów pieniądze nawet za filmik odnoszący się do dnia z zawodnikiem?

Oświadczenie Agaty na Twitterze

Agata napisała na swoim Twitterze z prośbą do widzów, aby nie pisali pod jej zdjęciami „pamiętamy”, ponieważ jeżeli ktoś nie będzie wiedział, o co chodzi, to pomyśli, że umarła. Oczywiście od razu po publikacji Tweeta przez kontrowersyjną influencerkę posypała się lawina hejtu w jej stronę. Madzio napisał, że chętnie kolejny raz skomentowałby jej wypowiedź, ale po ostatnim chyba woli się powstrzymać. Yoshi natomiast napisał, że chyba każdy wie, o co chodzi i nikt tak nie pomyśli, więc Agata ma być spokojna.

Isamu wyzywa starego Murańskiego

Isamu opublikował Tweeta odnoszącego się do zachowania Jacka Murańskiego. Streamer podsumował starego Murana, mówiąc, że wiedział o tym, że jest klaunem, ale nie sądził, że też skończonym kretynem. Isamu dodał, że to, co Jacek wypisuje na swoim Instagramie to spora przesada. Sądzimy, że chodzi tu o materiały, które odnosiły się do Takefuna, Nitra oraz Sandry sugerujące, że Nikodem nie jest synem Sergiusza.

Takefun o swojej kontuzji

Takefun na jednym ze swoich stramów powiedział widzom, że podczas treningu źle uderzył i możliwe, że jego walka z Zabielskim stoi pod znakiem zapytania. Kolejny Tweet, jaki Rafał zamieścił na swoim Twitterze odnosił się do jego rzekomej kontuzji, na której mówił podczas swojego live. Napisał w nim: „Byłem u lekarza zbadać rękę przed walka i okazało się ze mam chora głowę”. Wiele osób pisało w komentarzach, że mogli wystawić mu taką diagnozę bez konieczności wizyty u lekarza.

Filipek o treningach Dara

Filipek na Twitterze napisał: „Głupi Dareczek coś trenuje, a ja wale melanż. Będą szanse wyrównane”. Przepychanka słowna między tymi dwoma zawodnikami cały czas trwa i nie zapowiada się, aby miała się zakończyć. Ludzie w komentarzach pisali Filipkowi, że nawet gdyby pijany wyszedł do tej walki z pewnością, by ją wygrał. Inni odnosili się do Tweeta, pisząc, że wygrałby nawet z zawiązanymi oczami.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!