fbpx
Dowody na branie sterydów przez Dubiela?

Dowody na branie sterydów przez Dubiela?

Spis treści - Dowody na branie sterydów przez Dubiela?

Na Twitterze Kaś mogliśmy zobaczyć post, który wzbudził dużo kontrowersji. Mianowicie, mowa tu o Marcinie Dubielu i porównaniu jego zdjęcia z walki, która miała miejsce pół roku temu z obecnym opublikowanym na jego instagramowym story. Na zdjęciu możemy zobaczyć ogromną różnicę w wyglądzie szczęki i szyi. Nitro w komentarzu zasugerował, że jest to wina kwasu hialuronowego, który Marcin regularnie sobie wstrzykuje. Zdania co do brania sterydów przez Marcina są podzielone, wiele osób uważa, że Marcin, nie chcąc poddać się badaniom zaproponowanym przez Błońskiego sam się do tego przyznał. Inni uważają, że to nic złego, ale powinien się, chociaż potwierdzić zarzuty kierowane w jego stronę.

Wardęga wku*wiony na Fame MMA?

Wardędze bardzo nie spodobał się ostatni Tweet opublikowany przez federację Fame MMA. Napisali w nim, że nigdy nie zorganizują walki kobieta vs mężczyzna, ale zachęcają do głosowania, kto zdaniem Tweetera wygrałby taką walkę Wardęga czy Lil Mastii? Druida musiały zdenerwować wyniki ankiety, w której ewidentnie przegrywał z kobietą, a jego szanse widzowie uplasowali na jedynie 20 procent. Wiele osób śmiało się, że zakazanie walk damsko-męskich w federacji jest dobrym pomysłem, ponieważ Daro Lew notorycznie dzwoniłby do organizatorów z nadzieją, że poprawi swój rekord. 

Fame publikuje content tylko dla Twittera?

Na Twitterze Fame MMA mogliśmy zobaczyć wycinki scen z zapowiedzi Konopskiego i Xayoo, które nie weszły do filmu. Admin Fame napisał, że jest to kontent tylko dla twitterowiczów i nie mają pokazywać go ludziom na Instagramie oraz Facebooka. Na filmiku możemy zobaczyć odkleiki Xayoo, który między innymi udaje, że nagrywa piosenkę, w której obraża mamę Konopskiego i walczy z założonymi na rękach szczypcami kuchennymi.

https://twitter.com/famemmatv/status/1561442892362956800

Isamu o hipokryzji federacji KSW

Isamu dodał mocnego Tweeta, w którym zarzucił federacji KSW dużą hipokryzję. Szymon napisał, że KSW otwarcie mówi o tym, że gardzi influencerami i freakami, ale jak ktoś z nich tylko pojawi na ich gali to biegają za nim z aparatem i nagrywają go na relacje lub post, aby złapać trochę nowej publiki. Wiele osób komentowało wypowiedź streamera i stwierdziło, że zainteresowanie galami KSW bardzo wzrosło od momentu pojawienia się Fame MMA na rynku. Sporą część osób rozbawiło wstawienie przez federację KSW Lexy i Fagaty na swojego Instagrama.

Ludzie życzą Kacprowi, żeby naj*bał Błońskiemu?

Kacper na swoim Twitterze napisał o zabawnej dla niego sytuacji, która miała miejsce na ostatniej gali KSW. Zawodnik Fame MMA powiedział, że ludzie na eventach lub ulicy życzą mu, żeby naj*bał Błońskiego. Pod postem pojawiła się fala krytyki, która uderzała w zachowanie Kacpra. Ludzie zaczęli pisać, że jego widzowie nie szanują go przez zbyt wybujałe Ego i specjalnie mówią mu takie rzeczy. Pojawiły się też komentarze mówiące o tym, że od powrotu Błońskiego do Internetu cały czas się pogrąża, a jego zachowanie jest w niektórych momentach nie do zniesienia. Czyżby Kacper chciał budować swoją kreację i wyświetlenia na kontrowersyjnym zachowaniu?

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!