fbpx
Malik planem C Fagaty?

Malik planem C Fagaty?

Spis treści - Malik planem C Fagaty?

Na Twitterze znów zawrzało, kiedy Skkf opublikował najnowszego Tweeta. Mężczyzna wstawił zdjęcie Fagaty, które opublikowała na swoim Instagramie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie bardzo wulgarny komentarz włodarza gali High League Malika Montany, w którym napisał „Wierna suka swego pana”. Skkf, publikując ten post napisał, że nie wie, o co chodzi i niestety nie jest to fejk. Większość ludzi na Twitterze zaczęła komentować post, sugerując, że Fagata wreszcie znalazła swój plan C, a Malikowi znów się coś odkleiło. Na Instagramie Fagaty mogliśmy zobaczyć, że była na backstage’u koncertu Malika Montany. Odpowiedziała również na pytanie zadane przez widza, które odnosiło się do wykorzystania Stuarta i robieniu sobie z tego jaj. Dziewczyna odpowiedziała, że Stuu po zobaczeniu bilbordów z płatkami, na których dziewczyna żartowała sobie z planu A, B i C, napisał, że super pomysł i śmiał się z tego. A wy jak myślicie czy Stuartowi naprawdę jest do śmiechu, widząc takie rzeczy? Czy może nie chce pokazać Fagacie, że jest mu przykro?

Artur Szpilka o walce Załęckiego i Don Diego

Szpilka w ostatnią sobotę wygrał swój pierwszy pojedynek w formule MMA na gali KSW. Dziś opublikował Tweeta, w którym napisał, że walka między Don Diego a Bad Boyem, jest przez niego wyczekiwana. High League odpowiedziało zawodnikowi i podziękowało za tak pozytywny odzew odnośnie do walki. Reszta osób komentujących jego wpis nie jest tak dobrze nastawiona do tej walki jak Szpilka i mogliśmy zobaczyć komentarze mówiące o tym, że mega walka, ale szkoda, że nie odbyła się w terminie. Artur nie napisał, komu kibicuje, ale użytkownicy na Twitterze sugerują, że jest on za Don Diego, ponieważ obydwoje połączeni są z Gromdą.

Walka Daro lew kontra sentino

Na Twitterze Daro Lwa trwają poszukiwania przeciwnika. Jak się okazuje Daro jako kolejny swój cel obrał znanego rapera Sentino. Napisał na swoim Twitterze „Sentino w strachu”. Dużą liczbę osób męczy już ciągłe szukanie na siłę przeciwnika przez Daro. Pojawiło się wiele komentarzy świadczących o tym, że ludzi nudzą już wpisy Darka i nie powinien się wypowiadać, skoro w całej swojej karierze wygrał zaledwie jedną walkę.

Isamu prześmiewczo o Najmanie

Jak się okazuje Najman znów szuka rozgłosu w internecie i tym razem proponuje walkę Arturowi Szpilce w MMA. Isamu skomentował jego słowa i napisał „Najman zgłasza gotowość do walki ze Szpilką w MMA. Łowca poniżeń znów grasuje i szuka kolejnego nokautu”. Dużo osób napisało, że chyba nikt już nie bierze propozycji tego mężczyzny na poważnie i sugerują, że Najman jest znudzony, bo dawno nie odklepał żadnej walki. A wy jak myślicie czy Najman jest tak zdesperowany, że szuka walki na siłę?

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!