fbpx
Mini Majk vs. Dwarf Mamba - Czy Dojdzie do Takiej Walki?

Mini Majk vs. Dwarf Mamba – Czy Dojdzie do Takiej Walki?

Spis treści - Mini Majk vs. Dwarf Mamba – Czy Dojdzie do Takiej Walki?

Na I konferencji poprzedzającej galę HIGH League 7, oficjalnie ogłoszono odwołanie walki pomiędzy Mateuszem „Mini Majkiem” Krzyżanowskim a Aidenem „Likklemanem” Henrym. Powodem tego nieoczekiwanego zwrotu akcji było wystąpienie problemów prawnych uniemożliwiających Likklemanowi wjazd z kraju. Oczywiste było, że Mini Majk był tym faktem bardzo przybity. Postanowił udzielić wywiadu dla kanału FANSPORTU TV, podczas którego poruszono wiele istotnych kwestii.

Walka Mini Majka z przyjacielem Logana Paula

W trakcie wywiadu był członek Ekipy Friza wypowiedział się na temat potencjalnej walki z bliskim przyjacielem Logana Paula, Evanem „Dwarf Mambą” Eckenrode. Fanów obu tych postaci z pewnością zainteresowała ta sugestia. Mateusz Krzyżanowski, znany jako Mini Majk, skomentował możliwość stanięcia do walki z Dwarf Mambą. Nie ukrywał swojej chęci zmierzenia się z przyjacielem Logana Paula na ringu. Spotkanie dwóch tak popularnych postaci internetowych wywołałoby ogromne zainteresowanie społeczności. Mateusz zaznaczył jednak, że mimo ogromnych starań federacji jest im bardzo ciężko skontaktować się z Mambą.

Potencjalne walki Mini Majka

Jednakże, wywiad nie ograniczał się tylko do kwestii potencjalnej walki z Dwarf Mambą. Mateusz Krzyżanowski został także zapytany, czy byłby gotów stawić czoła przeciwnikowi, który nie jest osobą niskorosłą. Przykładem podanym w rozmowie był debiutancki pojedynek Mini Majka z Markiem „Kruszwilem” Kruszelem, który odbył się prawie cztery lata temu. Mini Majk udzielił klarownej odpowiedzi, że jest otwarty na walkę z przeciwnikami o różnych wzrostach i nie ogranicza się tylko do starć z osobami niskorosłymi.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!