fbpx

Lord Kruszwil

Zawodnik MMA Lord Kruszwil

Biogram

Lord Kruszwil - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Lord Kruszwil - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Marek „Lord Kruszwil” Kruszel

Lord Kruszwil to Marek Kruszel, który mieszka w Poznaniu. Ten Polski twórca internetowy w 2017 roku zasłynął na platformie YouTube przez pokazywanie życia w dostatku i przesadnego bogactwa. Mimo młodego wieku i krótkiej działalności w Internecie szybko stał się gwiazdą. Urodzony 23 marca 2001 roku w Szczecinie.

Marek Kruszel – biografia

Lord Kruszwil razem z kamerzystą w 2017 roku rozpoczęli nagrywać na YouTube. Pierwsze filmy młodych twórców zdobywały bardzo dużą rzeszę fanów oraz hejterów. Mimo że początkowe filmy miały wzbudzić kontrowersje i zachęcić widzów do interakcji, ich późniejsze produkcje zaczynały posuwać się zbyt daleko. Na chłopaków został wniesiony wniosek do prokuratury, a YouTube zablokował twórcy dodawanie filmów. Po kłótni z kamerzystą każdy z nich poszedł w swoją stronę, a o Marku nie jest już tak głośno jak kiedyś.

Lord Kruszwil – kariera w MMA

W latach swojej świetności i dużej popularności internetowej Lord Kruszwil stoczył pojedynek na Fame MMA 5. Przeciwnikiem Marka był znany wszystkim Mini Majk z ekipy Friza. Kruszwil zwyciężył przez TKO w 2 rundzie. Kolejna walka stoczona przez Kruszwila miała miejsce w konkurencyjnej federacji Prime Show MMA. Marek zawalczył wówczas ze swoim byłym przyjacielem, z którym tworzył filmy na YouTube. Zawodnicy postanowili wyjaśnić swój konflikt w oktagonie. Finalnie Marek Kruszel przegrał pojedynek z Łukaszem Wawrzyniakiem, a jego rekord to 1-1.

Lord Kruszwil - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Lord Kruszwil - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Lord Kruszwil - Newsy