fbpx
Walka Stary Muran vs. Prezes FEN na Prime MMA

Walka Stary Muran vs. Prezes FEN – specjalne zasady! [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Walka Stary Muran vs. Prezes FEN – specjalne zasady! [AKTUALIZACJA]

Już 1 lipca 2023 roku w wrocławskiej Hali Orbita odbędzie się gala PRIME 5, która obiecuje dostarczyć wiele emocji i niezapomnianych pojedynków. Jednym z najbardziej oczekiwanych starć będzie walka pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem a Jackiem Murańskim. Jednak w ostatnim wywiadzie Prezes FEN, Mateusz Kaniowski, ujawnił, że Murański chce wprowadzić do ich pojedynku szalone „urozmaicenia”. Paweł Jóźwiak ujawnił, że zasady walki z Jackiem Murańskim nie zostały jeszcze sprecyzowane. Co więcej, Murański ma proponować niestandardowe pomysły, takie jak boks birmański czy stosowanie żywicy ze szkłem na rękach zawodników. Jóźwiak wyraził swoje zdziwienie tymi propozycjami:

Tam jeszcze jest cała “przepychanka” z nim, bo on tam kombinuje jakieś wynalazki, jakieś boksy birmańskie […] Ja chciałem się bić w MMA, bo mi najbardziej pasuje ta formuła, Jacek tam wymyśla […] jakieś uderzenia główką, jakaś żywica na rękach, tam jest milion kombinacji […] Z tego co wiem, to Muran chciał najbardziej krwawą jatkę zrobić, jaką się tylko da.

On mówił, że żywica i jakieś szkło i tak dalej. Pierwsza runda normalnie, druga żywica i szkło… No chyba nikt się na to nie zgodzi, no bez przesady, aż takim wariatem to ja nie jestem […] No ta, to już się bijmy na śmierć i życie, to wtedy pay-per-view na pewno się sprzeda.

Stary Muran vs. Prezes FEN – nieoczekiwany pojedynek

Jacek Murański, znany szerzej jako Stary Muran, stanie w oktagonie naprzeciwko Pawła Jóźwiaka, znanego również jako Prezes FEN. To starcie zapowiada się nie tylko jako pojedynek sportowy, ale również jako prawdziwe show dla fanów mieszanych sztuk walki. Jacek Murański, znany ze swojego charakterystycznego stylu i zdolności do podgrzewania atmosfery przed walką, jest prawdziwym mistrzem show. Jego obecność w oktagonie zawsze zapewnia widowisko i niesamowitą energię.

Stary Muran vs. Prezes FEN – elektryzujące starcie

Obaj zawodnicy mają swoje unikalne style walki, a ich umiejętności oraz doświadczenie na pewno wpłyną na wynik. Prime MMA V, która odbędzie się w hali Orbita we Wrocławiu, przyciągnie tłumy fanów MMA. Nie tylko pojedynek Starego Murana z Prezesem FEN, ale również cała lista starć zapowiada się niezwykle emocjonująco. To będzie wieczór pełen napięcia, adrenaliny i niezapomnianych momentów. Czekamy z niecierpliwością, aby zobaczyć, jak Jacek Murański i Paweł Jóźwiak zaprezentują się w oktagonie. Będzie to niezapomniany spektakl dla wszystkich fanów MMA, którzy z utęsknieniem czekają na 1 lipca 2023 roku.

Paweł Jóźwiak zawodnikiem Prime MMA

Federacja Prime Show MMA ogłosiła występ Pawła Jóźwiaka na nadchodzącej gali Prime Show MMA. Po ostatniej przegranej Paweł powraca do oktagonu z podwojoną siłą i determinacją. Jego jedynym celem jest osiągnięcie zwycięstwa. Paweł Jóźwiak jest znany z tego, że nie lubi odpuszczać i zawsze chętnie podejmuje nowe wyzwania. Jego obecność w różnych federacjach tylko to potwierdza. Niedawno zawalczył w federacji High League, gdzie zaprezentował swoje umiejętności i walkę do samego końca. Kolejnym etapem jego sportowej podróży było ogłoszenie jego udziału w gali Biznes Boxing, gdzie stawił czoła innym osobom związanych z biznesem, które pasjonują się sportem. Teraz Paweł Jóźwiak przenosi swoje umiejętności i doświadczenie do federacji Prime MMA.

Rywal Prezesa FEN na gali Prime Show MMA

Już jutro o godzinie 18:00 Federacja Prime ogłosi, kto będzie rywalem Pawła. Istnieje możliwość, że będzie to raper Red lub Rataj. Zapowiada się niezwykle ekscytujące starcie, które przyciągnie uwagę fanów i zapewni niezapomnianą rozrywkę. Biorąc pod uwagę determinację i zaangażowanie Pawła Jóźwiaka, możemy spodziewać się dynamicznej walki i spektakularnych akcji. Jego rywal na tej gali będzie dla niego prawdziwym sprawdzianem, ale z pewnością Paweł podejdzie do tego wyzwania z pełnym profesjonalizmem i oddaniem.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!