fbpx
Siostra Filipa Zabielskiego płacze i apeluje o niewysyłanie krzywdzących wiadomości!

Siostra Filipa Zabielskiego płacze i apeluje o niewysyłanie krzywdzących wiadomości!

Spis treści - Siostra Filipa Zabielskiego płacze i apeluje o niewysyłanie krzywdzących wiadomości!

Ostatnie dni były niezwykle burzliwe, a sprawa „Pandora Gate”, nagłośniona przez Sylwestra Wardęgę, wciąż wstrząsa opinią publiczną. Teraz dołączyła do tego historia siostry Filipa Zabielskiego, która w rozpaczliwym apelu na TikToku prosi o zrozumienie i wsparcie. Po premierze kontrowersyjnego materiału Sylwestra Wardęgi, internet eksplodował od spekulacji, komentarzy i emocji. Wiele osób postanowiło wyjaśnić swoje stanowisko w związku z pewnymi sytuacjami, choć nie zostali wymienieni przez Wardęgę z imienia i nazwiska.

Zabielska apeluje o zostawienie jej rodziny w spokoju!

Filip Zabielski, znany tiktoker, również zdecydował się na publiczną reakcję na „Pandora Gate”. W swoich mediach społecznościowych zaznaczył, że nigdy nie był oskarżany o nieodpowiednie zachowanie. Dodał również, że nigdy nie zrobił nic wbrew woli żadnej kobiety. Jednak internet ma swoje zdanie na ten temat, co okazało się bardzo trudne dla siostry Filipa Zabielskiego, Izabeli. Na TikToku zamieściła wzruszający apel, w którym prosi internautów o zrozumienie i pozostawienie jej i jej rodzicom spokoju.

„Wy, ludzie, nie piszcie mi takich okropnych rzeczy. Zostawcie mnie i moich rodziców. Ja nie wiem nawet dokładnie, co ja mam jeszcze wiedzieć. I nie wiem, co jest prawdą i w co ja mam wierzyć. Ja nie chcę, żebyście mi pisali takie rzeczy straszne, bo ja nic nie zrobiłam” – mówiła z łzami w oczach.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!