fbpx
Wyniki wszystkich walk FAME MMA 17

Wyniki walk na żywo – FAME MMA 17

Spis treści - Wyniki walk na żywo – FAME MMA 17

W tym miejscu przedsatwiamy oficjalne wyniki live wszystkich walk na Fame MMA 17. Poniżej prezentujemy dokładne wyniki i oficjalne werdykty sędziowskie, które miały miejsce podczas gali.

Jakie walki odbyły się podczas FAME MMA 17?

Podczas gali Fame MMA 17 mogliśmy oglądać aż 10 emocjonujących starć, w różnych formułach. W tej odsłonie wydarzenia mogliśmy zobaczyć dużo świeżych twarzy i ciekawe zestawienia. Poniżej przedstawiamy ich pełną listę:

  • Wiktoria Jaroniewska vs Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk
  • Marcin „Rafonix” Krasucki vs Mikołaj „Mixer” Magdziarz
  • Filip „Filipek” Marcinek vs Robert Karaś
  • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga
  • Łukasz „Mandzio” Samoń vs Karol „Karolek” Dąbrowski
  • Michał „Boxdel” Baron vs Paweł Jóźwiak
  • Cezary „Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz „Gimper” Działowy
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Alan „Braveheart” Kwieciński
  • Wacław „Wac Toja” Osiecki vs Sebastian „Alterboy” Fabijański
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik  vs Kamil „Szczurek” Łaszczyk

Tym razem w oktagonie Fame MMA zobaczymy również włodarza federacji czyli Michała Barona. Jeśli jednak Boxdel nie będzie w stanie wyjść do pojedynku na jego miejsce wejdzie Wojtek Gola

Wiktoria Jaroniewska vs. Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk – wynik walki na FAME 17

Walka kobiety, czyli pierwsze starcie podczas gali Fame MMA. Dużą faworytką tego starcia jest Sheeya, ze względu na lepsze warunki fizyczne. Pojedynek odbywa się w formule MMA, a Klaudia jest debiutantką. 

Wynik Walki Sheeya – Wiki Jaroniewska: wygrała Sheeya za sprawą TKO w pierwszej rundzie.

Walka potoczyła się pod dyktando Klaudii. Chyba nikt nie spodziewał się zakończenia walki w tak szybkim czasie. Sheeya wygrała już w pierwszej rundzie za sprawą TKO.

Marcin „Rafonix” Krasucki vs Mikołaj „Mixer” Magdziarz – wynik walki na FAME 17

Wszyscy czekali na ponowne pojawienie się Rafonixa na gali Fame MMA. Nikt jednak nie spodziewał się, że zostanie zestawiony z Mikołajem Magdziarzem. Rafonix ma na swoim koncie trzy porażki i jedną wygraną z Danielem Magicalem. 

Wynik walki Rafonix – Mixer: wygrana Rafonixa za sprawą duszenia w pierwszej rundzie.

Kolejna walka, która zakończyła się w pierwszej rundzie. Rafonix bardzo pewnie ruszył na swojego przeciwnika. Po chwili walka przeniosła się do parteru, w którym Marcin udusił swojego przeciwnika.

Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga – wynik walki na FAME 17

Było to jedno z ciekawszych zestawień. Zawodnicy biją się w wadze open, a rywal Wrzoska jest od niego ponad 15 kilogramów cięższy. Marcin jednak nie raz udowodnił nam, że jest w stanie poradzić sobie z dużo cięższym rywalem.

Wynik walki Polish Zombie – Szeli – Piotr Szeliga wygrana przez niezdolność przeciwnika do walki.

Marcin Wrzosek niefortunnie upadł na rękę po kopnięciu Piotra Szeligi. Finalnie walka zakończyła się przez kontuzję Polish Zombie.

Filip „Filipek” Marcinek vs Robert Karaś – wynik walki na FAME 17

Kolejne bardzo ciekawe starcie to pojedynek Filipka z Robertem Karasiem. Marcinek nie raz pokazał nam, że umie walczyć, natomiast jeśli chodzi o wytrzymałość i kondycję Robert jest na wygranej pozycji. 

Wynik walki Filipek – Robert Karaś: wygrana Roberta Karasia przez decyzję sędziów.

Walka odbyła się na pełnym dystansie trzech rund. Pojedynek był bardzo wyrównany ale Robert Karaś wypunktował swojego rywala, pokonując Filipka w walce.

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Alan „Braveheart” Kwieciński – wynik walki na FAME MMA 17

Walka Wiewióra z Alanek to zestawienie, które pojawiło się na karcie ze względu, na kontuzję Arkadiusza Tańculi. Finalnie Wiewiór zgodził się na warunki Alana i walka odbędzie się w formule K-1.

Wynik walki Wiewiór – Braveheart: wygrana Braveheart przez TKO.

Alan Kwieciński udowodnił wszystkim, że jego umiejętności kickbokserskie są na naprawdę wysokim poziomie. Finalnie walka zakończyła się przez nokaut techniczny w drugiej rundzie.

Cezary „Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz „Gimper” Działowy – wynik walki na FAME MMA 17

Ta walka dla większości osób ma napisane swoje zakończenie. Ze względu na czas, jaki Gimper trenuje oraz jego większe doświadczenie w walce, Czarek spisywany jest na porażkę. 

Wynik walki Czarmageddon– Gimper : wygrana Gimpera za sprawą decyzji sędziów.

Czarek Jóźwik zaskoczył wszystkich swoimi umiejętnościami w walce. Mimo zaskakujących umiejętności Czarmagedona, Gimper okazał się lepszy i wypunktował swojego rywala w walce.

Wacław „Wac Toja” Osiecki vs Sebastian „Alterboy” Fabijański – wynik walki na FAME MMA 17

Przed nami co-main event tego wydarzenia. W walce zmierzą się raperzy pochodzący z dwóch różnych światów. Wiele osób twierdzi jednak, że Sebastian ma znacznie lepsze warunki do tego pojedynku i lepiej wypada chociażby na tarczach.

Wynik walki Wac Toja – Alterboy– Wac Toja wygrał przez TKO.

Kolejne zaskoczenie, Wacław wjechał w Fabijańskiego i znokautował go w pierwszej rundzie pojedynku. Uderzenia Wac Toja okazały się zbyt potężne dla Sebastiana.

Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kamil „Szczurek” Łaszczyk – wynik walki na FAME MMA 17

Main-event gali Fame MMA 17. Wszyscy doskonale wiedzą, że Amadeusz Ferrari jest największą gwiazdą federacji i po tak długim czasie doczekał się walki w main-evencie.

Wynik walki Ferrari – Szczurek: wygrana Szczurka przez TKO.

Walka zakończyła się w trzeciej rundzie przez techniczny nokaut. Walka na początku toczyła się na korzyść Ferrariego, ale na 8 sekund przed końcem Łaszczyk zmienił losy całego pojedynku.

Michał „Boxdel” Baron vs Paweł Jóźwiak – wynik walki na FAME 17

Między zawodnikami było bardzo dużo złej krwi, a Boxdel bardzo podkręcał atmosferę między nimi. Wiele osób podziwiało Pawła, że nie dał się sprowokować rywalowi, ale zobaczymy czy takie samo opanowanie pokaże w klatce.

Wynik walki Boxdel – Paweł Jóźwiak: wygrana Boxdela przez brak chęci do walki przeciwnika.

Po zakończeniu drugiej rundy okazało się, że rywal włodarza Fame MMA nie chciał kontynuować walki.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!