fbpx
FAME MMA 17 – typy

FAME MMA 17 – typy

Spis treści - FAME MMA 17 – typy

Gala Fame MMA 17 odbędzie się 3 lutego 2023 roku. Miejscem wydarzenia ma być Tauron Arena Kraków. Podczas gali będziemy mieli okazję zobaczyć znane gwiazdy internetu oraz topowych sportowców. Całe wydarzenie będzie transmitowane w systemie PPV, a zaledwie jedna walka będzie dostępna dla widzów za darmo. Podczas gali odbędzie się 10 ekscytujących pojedynków, w tym jednej walki kobiet. 

Nasze typy FAME MMA 17

Razem z resztą redakcji usiedliśmy, aby przeanalizować szanse poszczególnych zawodników na zwycięstwo podczas gali Fame MMA 17. Na karcie walk pojawią się zarówno znani influencerzy, jak również nowe twarze w świecie freak fight. Zestawienia w tej edycji są naprawdę interesujące i co najważniejsze elektryzujące. 

Wiktoria Jaroniewska vs Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk

Pierwsza walka jest dostępna na YouTube, w wersji darmowej. Jest to pierwsza i zarazem ostatnia darmowa walka, którą ma miejsce podczas tej gali. Wiki Jaroniewska ma na swoim koncie dwa wygrane pojedynki, a co za tym idzie większe doświadczenie w walce. Sheeya jednak posiada o wiele lepsze warunki fizyczne i z pewnością jest o wiele silniejsza od swojej rywalki. Mimo większego doświadczenia w walce Wiki obstawiamy, że Sheeya ze względu na warunki fizyczne jest większą faworytką tego starcia.

Nasz typ: zwycięstwo Klaudii Kołodziejczyk.

Marcin „Rafonix” Krasucki vs Mikołaj „Mixer” Magdziarz

Pojedynek Rafonixa z Mixerem to drugi pojedynek tej gali, na którego czeka większość widzów. Wszystko za sprawą problemów wizerunkowych Rafonixa i braku możliwości pojawienia się jego osoby na konferencjach. Zawodnicy mają bardzo zbliżone szanse i widać, że każdemu z nich zależy na dopisaniu zwycięstwa do swojego rekordu. Obstawiamy, że zwycięzcą w walce okaże się Rafonix ze względu na większą liczbę stoczonych walk i doświadczenie. 

Nasz typ: zwycięstwo Rafonixa.

Filip „Filipek” Marcinek vs Robert Karaś

Kolejny pojedynek odbędzie się w K-1 i małych rękawicach. Filipek ma z pewnością większe doświadczenie w walce, a jego rekord to 3-2. Robert jest natomiast znanym sportowcem, który z pewnością może pokonać Filipka swoją wydolnością. Mimo, dużej sympatii dla Roberta uważamy, że Filipek zwycięży w walce ze względu na większe doświadczenie. 

Nasz typ: zwycięstwo Filipka.

Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga

Zawodnicy również zmierzą się w formule K-1 w małych rękawicach. Między zawodnikami jest znaczna różnica wagowa i jest to ponad 15 kilogramów. Jest to walka, w której wszystko może się wydarzyć, ponieważ Szeliga może ustrzelić Marcina swoim mocnym ciosem. Z drugiej strony Wrzosek posiada większe doświadczenie i nie raz pokazywał jak dobrze radzi sobie z cięższymi i większymi od siebie przeciwnikami. 

Nasz typ: zwycięstwo Polish Zombie.

Łukasz „Mandzio” Samoń vs Karol „Karolek” Dąbrowski

Jest to już trzeci pojedynek na tej gali, który odbędzie się w formule K-1. Dla obydwóch zawodników będzie to debiut w oktagonie, dlatego nie wiemy, czego możemy się po nich spodziewać. Na korzyść Mandzia są warunki fizyczne, ponieważ ma dużo większy zasięg rąk i jest znacznie wyższy od swojego rywala. 

Nasz typ: zwycięstwo Mandzia.

Michał „Boxdel” Baron vs Paweł Jóźwiak

To zestawienie, którego z pewnością nikt się nie spodziewał. Paweł Jóźwiak, czyli prezes federacji FEN kontra włodarz federacji Fame MMA. Kategoria wagowa to open, a zawodnicy walczą w klatce rzymskiej. Paweł stoczył tylko jedną walkę, w której nie pokazał za wiele. Boxdel aktualnie cały czas trenuje i widać, że mocno zależy mu na zwycięstwie. 

Nasz typ: zwycięstwo Boxdela.

Cezary „Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz „Gimper” Działowy

Walka między Czarkiem a Gimperem ma odbyć się w formule MMA. Gimper ma na swoim koncie jedną stoczoną walkę, której finalnie nie wygrał. Pokazał się jednak z bardzo dobrej strony i widać, że ciężko trenuje. Czarek jest debiutantem i niestety nie wiem, czego się po nim spodziewać. Naszym zdaniem zwycięży Gimper, chociażby ze względu na lepsze warunki fizyczne oraz doświadczenie. 

Nasz typ: zwycięstwo Gimpera.

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Alan „Braveheart” Kwieciński

Walka Wiewióra z Alanem to czwarty i nie ostatni pojedynek w formule K-1. Wiewiór miał zawalczyć z Tańcula o pas mistrzowski w formule MMA. Finalnie jednak ze względu na kontuzję rywala na zastępstwo wpadł Alan Kwieciński. Jest to walka w formule, w której niegdyś Alan był mistrzem.

Nasz typ: zwycięstwo Wiewióra.

Wacław „Wac Toja” Osiecki vs Sebastian „Alterboy” Fabijański

Jest to pojedynek dwóch raperów, dla których będzie to debiut w klatce. Zmierzą się w formule K-1 i małych rękawicach. Widać, że Sebastian bardzo dobrze się rusza i z tego, co mogliśmy zobaczyć na konferencjach ma mocny charakter. Dlatego mimo lepszych warunków Wacława obstawiam zwycięstwo Sebastiana.

Nasz typ: zwycięstwo Alterboy.

Amadeusz „Ferrari” Roślik  vs Kamil „Szczurek” Łaszczyk

Main-event, czyli pojedynek Ferrariego z Łaszczykiem. Zawodnicy zmierzą się w formule MMA. Kamil jest niepokonanym bokserem, natomiast ich walka ma odbyć się w formule, w której się nie specjalizuje. Wszystko zależy jak potoczy się ten pojedynek i czy walka przeniesie się do parteru. Wiemy również, że Ferrari bardzo lekceważy swojego rywala, dlatego nie wiem, czego możemy się po nim spodziewać. Sprawdź aktualny rekord Ferrariego.

Nasz typ: zwycięstwo Ferrariego.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!