fbpx
Kiedy gala Fame MMA 17?

Kiedy gala Fame MMA 17?

Spis treści - Kiedy gala Fame MMA 17?

Fame MMA 16 już za nami, a wszyscy już nie mogą doczekać się kolejnej odsłony. Okazuje się, że federacja zna już datę kolejnego wydarzenia, które odbędzie się dopiero 4 lutego. Będzie to jedna z najdłuższych przerw, jeśli chodzi o freak fightowe gale, a widzowie z pewnością będą mieli czas, aby zatęsknić za takim wydarzeniem. 

Kogo zobaczymy na Fame MMA 17?

Poznaliśmy już dużą ilość zawodników, których najprawdopodobniej zobaczymy na kolejnej gali. Podczas Fame MMA 16 ogłoszona została walka o pas, w której zmierzy się Arkadiusz Tańcula i Maksymilian Wiewiórka. Będzie to z pewnością ciekawe i elektryzujące starcie, na które widzowie czekają z niecierpliwością. Kolejnymi ogłoszonymi zawodnikami zostali: Sebastian Fabijański, Czarek Jóźwik oraz Łukasz Samoń. Od Wojtka Goli, mogliśmy dowiedzieć się, że na wydarzeniu wystąpi Amadeusz Ferrari, który zmierzy się z Kamilem Łaszczykiem. Są to wszystkie zestawienia, które zostały ujawnione na ten moment.

Gdzie odbędzie się gala Fame MMA 17?

Tym razem wydarzenie zaplanowane zostało w Krakowskiej Tauron Arenie. W tym miejscu federacja pobiła swój rekord pod względem ilości sprzedanych dostępów PPV. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy tym razem będzie podobnie. 

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!