fbpx
Wojtek Gola będzie Ojcem? Wyciekły Nagrania Bliźniaczek z Goats!

Wojtek Gola będzie Ojcem? – Dziewczyna pomówiła WG?! [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Wojtek Gola będzie Ojcem? – Dziewczyna pomówiła WG?! [AKTUALIZACJA]

Jednym z najnowszych wydarzeń, które wstrząsnęło społecznością online, jest sprawa rzekomego ojcostwa Wojtka Goli. Sprawą tą zajęła się Karolina Porzucek, a to, co ujawniła, nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z kolejnym dramatycznym twistem w tej skomplikowanej historii. Karolina postanowiła odnieść się do całej sprawy i jak się okazuje została nagrana przez byłego przyjaciela jej siostry z ukrycia. Te nagrania wyszły na jaw już jakiś czas temu, ale ich znaczenie wydaje się nabierać nowego kontekstu przez Pandora Gate. Na TikToku Porzucek wyznała, że początkowo myślała, że WG dosypał jej coś, co sprawiło, że nie była świadoma swoich działań. Jednak teraz, w świetle nowych wydarzeń, wyjaśniła całą tę sytuację. Według jej słów sprawa została wyjaśniona, a oskarżenia w stronę Wojtka są bezpodstawne.

Wojtek Gola będzie Ojcem? Wyciekły Nagrania Bliźniaczek z Goats!

Wojtek Gola, znany jako jeden z założycieli projektu Goats oraz Fame MMA, znalazł się w centrum uwagi po wycieku kontrowersyjnych nagrań bliźniaczek. Uczestniczki jego projektu, sugerują, że mogło dojść do skandalicznych wydarzeń podczas ich pobytu u Goli na złotej. Na nagraniu słychać, jak dziewczyny opowiadają o zabawie na złotej, gdzie mieszka Wojciech Gola. Jedna z bliźniaczek, Karolina, wyjawiła, że była na imprezie u Wojtka, ale nie pamięta dokładnie, co się wydarzyło. Wojtek informował ją jednak, że doszło do zbliżenia, a same dziewczyny zmieniały się podczas stosunku. Bliźniaczki twierdzą jednak, że same nie pamiętają niczego z tej nocy. Jedna z nich przekonuje, że myślała, iż poszła spać, ale nie była świadoma, że miała z kimś kontakt seksualny. Dziewczyny opowiadają, że były również świadkami innych przypadków podobnych do ich sytuacji, gdzie dziewczyny były całe posiniaczone i również niczego nie pamiętały. Według nagrań wszystkie te wydarzenia miały mieć miejsce u Wojtka Goli na złotej.

Karolina Porzucek jest w 4 miesiącu ciąży!

Najbardziej szokującą informacją jest jednak to, że jedna z dziewczyn okazała się być w ciąży po tej nocy, choć wcześniej zawsze dbała o zabezpieczenie. To, co jeszcze bardziej budzi kontrowersje, to fakt, że dziewczyna jest obecnie w 4 miesiącu ciąży. Co ciekawe pokrywa się to z czasem nagrywania programu Goats. Jednakże nie jest jasne, czy słowa bliźniaczek są prawdziwe, a Wojtek Gola nie odniósł się jeszcze do stawianych zarzutów. Sprawa ta budzi wiele kontrowersji i pytań, które pozostają na razie bez odpowiedzi. Jakie były dokładne okoliczności tych wydarzeń i czy faktycznie doszło do takich incydentów, jak sugerują uczestniczki programu Goats? Wszystkie te pytania pozostają na razie niewyjaśnione, a sprawa pozostaje w sferze spekulacji.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!