fbpx
Uczestniczka randek z Boxdelem spodziewa się dziecka! - Karolina Porzucek ogłosiła, że jest w ciąży!

Uczestniczka randek z Boxdelem spodziewa się dziecka! – Karolina Porzucek ogłosiła, że jest w ciąży!

Spis treści - Uczestniczka randek z Boxdelem spodziewa się dziecka! – Karolina Porzucek ogłosiła, że jest w ciąży!

Niektóre historie są tak pełne niespodzianek, że wydają się wręcz nierealne. Taka właśnie jest opowieść o Karolinie Porzucek, uczestniczce programu „Randki z Boxdelem”, która zaskoczyła wszystkich ogłaszając swoją ciążę. Karolina Porzucek to siostra bliźniaczka Pauliny Porzucek, która wcześniej wygrała serca widzów i samego Josefa Bratana w tym samym programie. Karolina również wzięła udział w tym nietypowym programie randkowym, prowadzonym na kanale Goats. Chociaż nie zdobyła serca Boxdela, to zyskała sobie sympatię widzów.

Karolina była w ciąży podczas programu Goats?

Teraz jednak Karolina Porzucek pojawiła się w mediach społecznościowych z ogłoszeniem, które wstrząsnęło fanami i opinią publiczną. Okazało się, że jest w ciąży i jest to już czwarty miesiąc. Warto zaznaczyć, że Karolina w momencie rozpoczęcia eliminacji do programu „Randki z Boxdelem” była już prawdopodobnie w drugim miesiącu ciąży, ponieważ proces selekcji rozpoczął się pod koniec czerwca. Pomimo tego, że nie zdobyła serca Boxdela, to zdaje się znalazła coś znacznie ważniejszego – miłość i radość macierzyństwa.

Karolina ujawnia płeć i tożsamość ojca?

Karolina i jej siostra Paulina podzieliły się także pewnymi szczegółami dotyczącymi tej niespodziewanej ciąży. Obie bliźniaczki wiedzą już, czy ich dziecko będzie chłopcem czy dziewczynką, ale zdecydowały, że na razie nie ujawnią tej informacji. Co więcej, tożsamość ojca dziecka jest nadal tajemnicą. Jednak podkreślają, że mężczyzna ten ma ponad 30 lat. To kolejna zagadka, która fascynuje fanów i sprawia, że śledzą oni tę historię z jeszcze większym zainteresowaniem. Karolina Porzucek udowadnia, że życie potrafi zaskakiwać nas nieprzewidywalnymi zwrotami akcji.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!