fbpx
Takefun o Majewskim

Takefun o Majewskim

Spis treści - Takefun o Majewskim

Na Twitterze znów głośno, obecnie większość wpisów dotyczy niefajnego zachowania Daniela Majewskiego, który w bardzo wulgarny sposób komentował walkę Marcina Dubiela. Takefun, który wypowiadał się już wcześniej na ten temat postanowił opublikować Tweeta. Mężczyzna znów prześmiewczo komentuje zachowanie Majewskiego i pisze, że to bardzo sympatyczny człowiek, ale tylko, kiedy śpi. Jesteśmy zaskoczeni, że Daniel odpowiedział na post Takefuna i odpisał mu tylko „xd”. Wpis skomentował również Zebo, który napisał, że Rafał chyba się doigrał.

Zebo o dramie Majewskiego i Dubiela

Zebo skomentował wypowiedź Marcina Dubiela podczas aferek i zarzucił mu hipokryzję. Napisał, że Marcin zarzucający komuś związek i rozstania dla wyświetleń to coś pięknego. Oczywiście miał on na myśli fakt, że swego czasu Dubielowi wiele osób zarzucało bycie w związku z Lexy dla wyświetleń, a potem opublikowanie rozstania na Instagramie. Wiele osób poparło wypowiedź Zebo i skomentowali, że ma on rację, a Dubiel to ostatnia osoba, która powinna się wypowiadać na taki temat.

Filipek zaczepia Daro

Filipek znów zaczepia Daro Lwa i dodaje prześmiewczego Tweet. Filipek w swojej wypowiedzi napisał „Smacznego Cezara. Jebać Lwa Dara”. Duża liczba osób komentowała, że Daro chyba już zrezygnował z pojedynku słownego z Filipkiem i nawet wczoraj, jak miał okazję nie wypowiedział się na jego temat. Ludzie pisali również Filipkowi, że w jego oczach widać strach i na pewno boi się on Lwa.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!