fbpx
Scarface o Ferrarim – zmiażdżę farmazona

Scarface o Ferrarim – zmiażdżę farmazona

Spis treści - Scarface o Ferrarim – zmiażdżę farmazona

High League na swoim Twitterze udostępnił post, w którym Scarface wyzywa Amadeusza i prowokuje go do walki. Bomba mówi w nim, że zaprasza do Areny Gliwice, gdzie zmiażdży farmazona i daje mu Kizzersa, bo uważa, że za bardzo gwiazdorzy, a to akurat jego rola. Ludzie w komentarzach śmieją się z Bomby, że dostał nokaut w 20 sekund i ma czelność mówić, że kogoś zmiażdży.

Lincz w stronę Fagaty

Ostatnio na Twitterze możemy oglądać ogromny lincz skierowany w stronę Agaty Fąk. Jest on spowodowany jej ostatnimi wpisami na Twitterze i sytuacją ze Stuartem, którego wykorzystała, aby wybić się w internecie.

Zawodniczka High League napisała, że po ostatniej walce przeprosiła ludzi, a ze Stuartem gadała prywatnie. Fagata w swojej wypowiedzi stwierdziła, że nikt nie czuje się skrzywdzony, a jej widzowie robią problem z niczego. W komentarzach pod jej wpisem pojawiły się odpowiedzi mówiące o tym, że przeprosiny w środku filmu są małowartościowe i Agata nie zaznaczyła nawet za co dokładnie przeprasza. Wiele osób dziwi się również, że nie widzi ona żadnego problemu w tym, co robi, a jest to bardzo niemoralne.

Kolejny wpis, który dodała odnosił się do krytykowania zachowania pewnego TikTokera, który na filmie obrażał ją i źle traktuje jej płatki, na które pluje. Fagata w odpowiedzi na film napisała, że chłopak wyciera sobie twarz tym, że za dzieciaka oglądał Stuarta, a jego mama ewidentnie popełniła błąd podczas jego wychowania. Agata dołączyła również krótką rozmowę ze Stuartem, który ewidentnie nie chciał z nią o tym rozmawiać. Po tym wpisie spłynął na Fagatę ogromny hejt, a wszyscy twórcy zaczęli bardzo mocno wypowiadać się na temat dziewczyny. Najmocniej wypowiedział się o niej Mandzio i napisał, że nie wie jak można przyjaźnić się z tak zapatrzoną w siebie osobą. Boxdel podczas aferek zapytał swoją widownię, czy chcieliby Agatę w aferkach, która maiłaby rozmawiać z Mandziem o całej sytuacji. Widownia jednak nie wyraziła chęci i pisała, że lepiej nie dawać jej większego rozgłosu.

Franio odjebał na konferencji

Franio po bardzo burzliwej konferencji dodał na swój Twitter post, w którym napisał, że śniło mu się, że był na konferencji i zrobił z siebie pajaca. Wszystko odnosi się do tego, że Franek na wydarzeniu był bardzo zdenerwowany i chciał za wszelką cenę pobić Pramaxila. W komentarzach pod postem możemy zobaczyć, że większość ludzi, która wcześniej oglądała jego poczynania w internecie uważa, że jest to jego normalne zachowanie i przynajmniej niczego nie udawał. A wy co myślicie o jego zachowaniu? Dajcie znać w komentarzu.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!