fbpx
takefun o pink mma

Takefun ostro o Pink MMA

Spis treści - Takefun ostro o Pink MMA

Pink MMA to pierwsza federacja w Polsce i możemy sądzić, że nawet na świecie, na której zawalczą tylko osoby LGBT+. Fame MMA ma na swoim rynku sporą konkurencję, coraz to więcej osób zaczyna tworzyć galę i wymyślać coraz to nowsze formaty. Mimo że sam zamysł tolerancji i równości jest bardzo dobry to przedstawienie i pokazanie tych ludzi w abstrakcyjny sposób na konferencji nie wyszło federacji na dobre.

Pierwsza konferencja Pink MMA

Pierwszą konferencję skomentował Takefun, który znany jest z ciętego języka i dosadnych komentarzy na tematy, które nie przypadają mu do gustu. Jak powiedział na swoim live, uważa, że federacja robi krzywdę i ośmiesza LGBT, tworząc złudny i przerysowany obraz osób innej orientacji.

Boxdel skomentował Pink MMA

Włodarz komentuje, że bardzo niepokoi go fakt pojawienia się osoby niepełnoletniej w oktagonie federacji Pink MMA. Mianowicie Lasuczita, która zawalczy w federacji ma zaledwie 15 lat. Boxdel zaznacza, że młoda dziewczyna będzie musiała wystąpić w kasku. Baron informuje, że będzie analizował poczynania nowej federacji. Włodarza dziwi też fakt, że gala odbędzie się dzień przed High League. Czy Fame MMA ma się czego obawiać? Bowiem twarzą nowej federacji jest partnerka „Way of blonde”, która jest jedną z gwiazd Fame MMA.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!