fbpx
Ferrari i Zusje

Ferrari i oficjalny koniec związku z Zusje

Spis treści - Ferrari i oficjalny koniec związku z Zusje

Ferrari podczas jednego z wywiadów oficjalnie zakończył związek z Zusje. Mężczyzna zaznacza jednak, że pozostają oni w przyjacielskich relacjach i zawsze jest gotowy, żeby jej pomóc. Amadeusz dołączył razem z Zusje do projektu stworzonego przez Wojtka Golę, który nosi nazwę „Spontan”, nic więc dziwnego, że para chce postać w przyjacielskich relacjach, skoro uczestniczą we wspólnym projekcie. Wiele osób zarzuca im brak autentyczności, który spowodowany jest nakręcaniem związku w celu wypromowania projektu oraz walki ze Scarfacem.

Federacja High League oficjalnie ogłosiła walkę Amadeusza i Bomby

To już oficjalne, że Amadeusz i Bomba walczą na kolejnej odsłonie gali High League. Możemy spodziewać się dużej ilości dymów w wykonaniu tej dwójki. Amadeusz zażądał przeproszenia osób z jego bliskiego grona, które Bomba obrażał w swoich wypowiedziach. Na tę chwilę jednak nie widzieliśmy, aby Scarface spełnił warunki Ferrariego dotyczące walki, a walka została już oficjalnie ogłoszona.

Umowa Ferrariego z Fame MMA

Walka Amadeusza w High League wcale nie oznacza zerwania umowy z Fame MMA. Ferrari i Wojtek Gola dodali wpis na Instagrama, który miał poinformować widzów, że Amadeusz podpisał kontrakt na kolejnych 5 walk w federacji Fame MMA.

https://www.instagram.com/p/CgPwf45I0RY/?utm_source=ig_web_copy_link

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 3 Średnia: 3.7]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!