fbpx
high league 3

High League 3 – czego możemy się spodziewać?

Spis treści - High League 3 – czego możemy się spodziewać?

High League 3 to trzecia odsłona popularnej gali typu freak fight. Na tej gali możemy spodziewać się ciekawych zestawień zawodników. Walki odbędą się 4 czerwca 2022 roku w trójmiejskiej ERGO Arenie. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 20 i aby obejrzeć transmisje należy wykupić płatny dostęp, który wynosi 29,99 zł. Na gali odbędzie się 9 pojedynków, a zawodnicy będą mogli sprawdzić się w różnych sztukach walki.

High League 3 – Konferencja

Konferencja High League 3 nie należała do najciekawszych, z czego Malik nie był zbyt zadowolony. Największe napięcie panowało między Tarzanem a Scarface, którzy co chwilę skakali sobie do gardeł. Podczas jednej z ich konfrontacji Tarzan przewrócił kamerzystę dzielnie nagrywającego jak najlepsze ujęcia ich walki. Malik zaproponował kamerzyście walkę na następnej gali. Społeczność High League dostała zadanie, aby wbić Kamerzyście 10 tysięcy obserwacji na Instagramie, wtedy mężczyzna zgodzi się na walkę. Między Lil Mast a Zusje też było czuć duże napięcie i ciągłe ataki słowne, które w niektórych momentach brzmiały jak przepychanki małych dzieci. Między Kolarem a Alanem również cały czas dochodziło do jak to Malik określił „walk kogutów”.

High League 3 – Rundki

Najciekawsze Rundki w High League 3 z pewnością należą do Pawła Bomby oraz Mateusza Leśniaka. Były chłopak Zusje, czyli Scarface odpowiedział na zaczepkę Amadeusza „Ferari”, który opluł i zdeptał jego samochód. Scarface zaznacza, że Amadeusz nasłał na niego policję. Mimo że walka nie należy do tych dwóch zawodników, a Bomba zestawiany jest z Leśniakiem. Uważamy, że ciekawym zestawieniem na kolejne gali High League byłby pojedynek Ferariego, ze Scarface. Jak myślicie czy mężczyźni stoczą walkę o serce Zusje?

High League 3 – kogo zobaczymy w klatce?

W klatce będziemy mogli zobaczyć zarówno influencerów, raperów, gwiazdy sportu i rozrywki. High League udostępniło nam już całe zestawienie zawodników, które wygląda następująco:

  • Main event: Alberto „Alberto” Simao vs Marcin Dubiel.
  • Co-main event: Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika.
  • Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa.
  • Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn.
  • Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk.
  • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski.
  • Mateusz „Tarzan” Leśniak – Paweł „Scarface” Bomba.
  • Przemysław „Kolar” Kolarczyk – Alan „AlanCzłowiekuuu” Godziński.

Nasze typy – High League 3

Jeśli chodzi o nasze typy na High League 3, main event może wygrać Alberto ze względu na znaczną przewagę warunków fizycznych. Nie dość, że jest o wiele wyższy, niż Dubiel, jest też sporo cięższy. Kolejna walka to Robur z WK, który ma stoczyć walkę z potężnym Burnejką. Pomimo znacznej przewagi warunków fizycznych Hardkorowego Koksa dajemy szanse na wygraną Robertowi ze względu na większą zwinność podczas pojedynku, którą może szybko zmęczyć swojego wielkiego rywala. Walka Kobiet jest dużą zagadką z jednej strony doświadczona zapaśniczka Lil Masti, która skończyła w parterze zawodową pięściarkę, a z drugiej żądna krwi Zusje. Patrząc na duże zaplecze sportowe Anieli to właśnie ją będziemy typować na zwycięzcę tego pojedynku. A wy jak obstawiacie przebieg tych pojedynków? Jesteśmy ciekawi co myślicie o reszcie walk i kogo obstawiacie jako zwycięzcę?

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!