fbpx
Walka Pasuta z Majewskim

Pasut ma chrapkę na walkę z Danielem Majewskim

Spis treści - Pasut ma chrapkę na walkę z Danielem Majewskim

Podczas typowania walk FAME 14 z Robertem Pasutem i Boxdelem, na FAST 3, padło kilka ciekawych informacji na temat Daniela Majewskiego. Otóż jak zapowiedział Robert, chciałby zawalczyć podczas jednej z następnych gali FAME z mężem Deynn. Jak się okazuje, Daniel nie do końca jest zainteresowany starciem właśnie z Pasutem, ponieważ obchodzi go jedynie debiutant a Robert nim niestety nie jest.

Kim jest Daniel Majewski?

Daniel Majewski to rocznik 1993. Pokazuje się na wielu kanałach Social Mediach takich jak: Instagram, YouTube czy Facebook. Jest trenerem personalnym oraz propagatorem zdrowego stylu życiu. Prywatnie, to mąż znanej również w internecie Marity „Deynn” Surmy. Po wielu skandalach, między innymi głośnej sprawie dotyczącej zarzucenia przez siostrę Marity – Klaudię, wykorzystania w celu wizerunkowym najmłodszej siostry – Natalii przez Deynn, wycofali się na chwilę z wirtualnego świata i wyprowadzili do Stanów Zjednoczonych. Założyli też fundację Unicorn, której celem jest pomaganie najbardziej potrzebującym. Obecnie fundacja przekuje 100% środków, bez żadnych prowizji na pomoc humanitarną Ukrainie. Napisali też wspólnie książkę „Trening życia”.

Pasut naśmiewa się z Daniela

Podczas FAST 3, Robert autentycznie naśmiewa się z Daniela mówiąc o nim wrażliwiec. Pozwala sobie na parodiowanie jego głosu, używając słów „on miał tyle dram już i tyle on przeszedł, że nie chce dram więcej i wszystko na spokojnie”. Być może Sutonator ma ukryty plan, zaczepiając w ten sposób Daniela.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!