fbpx
kto zawalczy na fame 15

FAME MMA 15 – zawodnicy na najbliższej gali

Spis treści - FAME MMA 15 – zawodnicy na najbliższej gali

Freak fighty są coraz popularniejszym wydarzeniem w Polsce. Podczas krakowskiej Gali Fame 14 włodarze zaprezentowali starcia na kolejnym wydarzeniu federacji. Podczas ostatniej odsłony Fame MMA 15 poznaliśmy zawodników, których może będziemy mogli zobaczyć na kolejnej gali.

Jacy zawodnicy na Fame MMA 15?

Włodarze w trakcie gali nie przedstawili zestawień na kolejną edycję. Zapewne na dniach otrzymamy więcej informacji, jakich zawodników zobaczymy na Fame MMA 15.

Być może zobaczymy kolejną walkę włodarza FAME MMA, gdyż Norman Parke wyzwał na pojedynek Boxdela.

Czy te zestawienia będą równie ekscytujące jak te z poprzednich gali? Liczymy zarówno na świetne sportowe widowisko jak i dużą ilość dymów.

Kto jeszcze może zawalczyć na gali Fame MMA 15?

W kuluarach dużo mówi się o Adrianie Polaku, Jacku Murańskim czy Robercie Pasucie. Ciekawe czy będziemy mieli także jakieś kolejne ciekawe debiuty. Na pewno na kolejnej nie zawalczy Kubańczyk gdyż zwakował pas mistrzowski ze względu na problemy zdrowotne.

Gdzie i kiedy odbędzie się gala Fame 15?

Organizatorzy jak zwykle są dość tajemniczy w kontekście przekazywania wielu informacji. Miejsce kolejnej gali zostanie ogłoszone zapewne w kolejnych dniach. Wydarzenie zaplanowane jest na 27 sierpnia 2022 roku.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 15 Średnia: 2.7]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!