fbpx
Majewski

Daniel Majewski

Zawodnik MMA Daniel Majewski

Biogram

Daniel Majewski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Daniel Majewski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Daniel Majewski

Jeden z popularnych twórców internetowych, będący prywatnie mężem gwiazdy internetu Deynn. Daniel urodził się 11 listopada 1993 roku i wychował we Wrocławiu. Majewski od lat zajmuje się sportami siłowymi. Daniel i jego partnerka Marita to jedna z najpopularniejszych par polskiego internetu.

Daniel Majewski – biografia

Majewski za czasów licealnych zajmował się organizacją eventów, które związane były z jego szkołą. Majewski jest prezesem zarządu firmy oraz managerem własnej żony. Jest również właścicielem firmy DM PROMOTION Daniel Majewski. Razem z Deynn prowadzą fundacje Unicorn, która zajmuje wykorzystywaniem potęgi internetu dla celów charytatywnych. Daniel od połowy 2016 roku prowadzi kanał na YouTube o nazwie „my Majewscy”.

Daniel Majewski – kariera w MMA

Jeśli chodzi o przygodę Majewskiego ze sztukami walk, został on ogłoszony na gali Fame MMA 12. Mimo że zawodnik zrobił bardzo efektowne wejście do oktagonu, został wygwizdany przez publiczność federacji. Mężczyzna przez wiele lat trenuje sporty siłowe jednak, jak podkreśla w swoich wypowiedziach, MMA jest dla niego, czym nowych i zalicza się do całkowicie innego wysiłku, niż do tej pory. Do debiutu w federacji Fame przygotowuje Daniela trener Mirosław Okniński.

Daniel Majewski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Data urodzenia (ile ma lat?): 11.11.1993

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Wrocław, Polska

Daniel Majewski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Daniel Majewski - Newsy