fbpx
mrkryha fame mma

MrKryha zawalczy na FAME MMA!

Spis treści - MrKryha zawalczy na FAME MMA!

Ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich były słowa Boxdela podczas F2F Szeli vs Parke na pytanie od jednego chłopaka z widowni czy MrKryha czyli Krystian Sawicki zawalczy na Fame MMA. Boxdel odpowiedział, że rozmawiał już z nim na ten temat i jest on chętny na to przedsięwzięcie.

Kto to MrKryha? Kim jest MrKryha znany TikToker?

Kto to MrKryha? Kim jest MrKrycha znany TikToker? Krystian Sawicki znany jest wszystkim z nagrywania filmów z wizyt w lokalach, które sprzedają różnego rodzaju fast food’y. Wśród nich znajdują się często te najpopularniejsze jak: Mcdonald’s, Sphinx, BP, Berlindoner czy KFC oraz masa kebabowni czy pizzerii mniej znanych, zlokalizowanych w wielu miastach, w całej Polsce. Już do historii przeszły jego znane powiedzenia z wyraźnym przedłużonym akcentem na słowa „robi wrażenie” czy „zobaczcie jaki potwór”. Jedzenie konsumowane jest na oczach widzów a następnie wydawana jest opinia na temat konkretnych fast foodów i dodawana jest cena, za którą można takie jedzenie dostać.

Z kim Krystian Sawicki „MrKryha”

Na tę chwilę wiemy tylko, że Krystian Sawicki „MrKryha” jest chętny na walkę. Nic jeszcze nie wiadomo o jego potencjalnym przeciwniku ale widząc uśmiech Boxdela będzie się działo. Być może już na najbliższym Fame 15 zostanie ogłoszony oficjalnie jego start i podana do wiadomości publicznej informacja o przeciwniku. Pytanie tylko czy MrKryha poradzi sobie z walką, bo dieta, którą widzimy w jego publikacjach nie do końca sprzyja zachowaniu dobrej formy.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 4]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!