fbpx
Laura (Laurkababy)

Laura (Laurkababy)

Zawodnik MMA Laura (Laurkababy)

Biogram

Laura (Laurkababy) - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Laura (Laurkababy) - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Laura (Laurkababy) – kim jest?

Laura, znana również jako Laurkababy, jest 21-letnią modelką o dużym doświadczeniu w świecie modeling. Jej talent i urok przyciągają uwagę zarówno wirtualnej społeczności, jak i branży modowej.

Laurkababy – OnlyFans

Podczas programu Goats wspomniała, że posiada konto na platformie OnlyFans od trzech lat, gdzie udostępnia swoje ekskluzywne treści dla swoich fanów.

Laura (Laurkababy) – GOATS

Jednak popularność Laury sięga dalej niż tylko jej kariera modelki. Jej udział w programie Goats, rozrywkowym show na platformie YouTube, przyczynił się do jej jeszcze większej rozpoznawalności. Program ten gromadzi różnorodne filmy o ciekawych tematykach, a udział Laury w jednym z odcinków przyciągnął uwagę widzów.

Laura (Laurkababy) – retuszowanie zdjęć

Warto zaznaczyć, że w trakcie programu pojawiły się informacje sugerujące, że Laura mogła stosować mocny retusz na swoich zdjęciach. Te doniesienia pochodziły od znanego członka ekipy Goats, Wardęgi. Choć nie jest to potwierdzone, to temat wzbudził zainteresowanie i zyskał dużą uwagę społeczności internetowej. Mimo kontrowersji wokół retuszu, Laura nadal cieszy się znacznym zainteresowaniem swoim stylem, urodą i profesjonalizmem jako modelka. Jej obecność na OnlyFans i w programie Goats przyczyniła się do zbudowania lojalnej bazy fanów, którzy śledzą jej karierę z zainteresowaniem.

Laura (Laurkababy) – kariera

Laura to młoda kobieta, która zdaje się mieć przed sobą obiecprzyszłość w branży modowej i rozrywkowej. Jej niepowtarzalny styl przyciągają uwagę, a kolejne projekty i działania Laury z pewnością będą śledzone przez fanów i branżę z niecierpliwością.

Laurkababy – kariera MMA

Laura, znana również jako Laurkababy, może nie posiadać na swoim koncie oficjalnych walk w MMA, ale jej udział w programie Goats otworzył przed nią nowe możliwości w tej dziedzinie. Jej obecność w programie przyciągnęła już liczne grono fanów, którzy z niecierpliwością oczekują, czy zobaczą ją kiedyś na ringu. Chociaż nie jest jeszcze jasne, czy Laura planuje rozpocząć przygodę z MMA, wiele osób śledzi jej działania z zainteresowaniem i ciekawością, oczekując na jej kolejne kroki w tej dziedzinie.

Laura (Laurkababy) - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: Laurkababy

Data urodzenia (ile ma lat?): 2002 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Laura (Laurkababy) - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Laura (Laurkababy) - Newsy