fbpx
Kornelia (Hornykorni)

Kornelia (Hornykorni)

Zawodnik MMA Kornelia (Hornykorni)

Biogram

Kornelia (Hornykorni) - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Kornelia (Hornykorni) - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kornelia (Hornykorni) – kim jest

Kornelia, znana również jako HornyKorni, to tajemnicza postać, której informacje dotyczące jej działalności pochodzą z udziału w programie Goats. W trakcie programu zdradziła, że ma dwadzieścia lat i mieszka w Warszawie. Jak sama stwierdziła na OnlyFans dodaje jedynie zdjęcia o charakterze soft. Jednak później okazało się, że nie posiadała rzeczywistego konta na tej platformie, a jej wypowiedź była częścią programu.

Kornelia (Hornykorni) – Goats

Choć informacje na temat Kornelii są ograniczone, jej udział w programie Goats wzbudził zainteresowanie i wywołał spekulacje na temat jej działalności na OnlyFans. Mimo że potwierdzono, iż nie posiadała rzeczywistego konta na tej platformie, jej wypowiedź podczas programu przyciągnęła uwagę widzów. Warto podkreślić, że HornyKorni wzbudziła pewne kontrowersje i ciekawość ze względu na wybór określenia „soft” w odniesieniu do swoich treści na OnlyFans. Pomimo braku konkretnych informacji na temat jej rzeczywistej działalności na tej platformie, jej wypowiedź skupiła uwagę na różnorodności treści dostępnych na OnlyFans oraz zainteresowaniu tego rodzaju platformami.

Kornelia (Hornykorni) – kariera MMA

Mimo braku oficjalnych walk w MMA na swoim koncie, udział Kornelii w programie Goats stał się dla niej trampoliną do potencjalnej kariery w tej dziedzinie. Jej obecność w programie przyciągnęła uwagę i zdobyła już rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością oczekują jej ewentualnego debiutu na ringu. Choć nie znamy jeszcze planów Kornelii dotyczących rozpoczęcia przygody z MMA, nie brakuje osób, które z zainteresowaniem śledzą jej kolejne kroki.

Kornelia (Hornykorni) - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: Hornykorni

Data urodzenia (ile ma lat?): 2003 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Kornelia (Hornykorni) - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kornelia (Hornykorni) - Newsy