fbpx
Nitro daje Fagacie szanse na powrót?

Nitro daje Fagacie szanse na powrót?

Spis treści - Nitro daje Fagacie szanse na powrót?

Zebo opublikował post, w którym napisał, że Nitro ma nagrywać filmik, w którym będzie zadawał Fagacie wszystkie ciężkie pytania od widzów. Dodał, że ma pojawić się również gość specjalny, podejrzenia oczywiście padają na Stuarta, który już dawno odciął się od świata social mediów. Zebo dodał, że to dobry sposób, aby Fagata w końcu się wypowiedziała i ciekawe co z tego wyniknie. Komentarze, jakie pojawiły się pod tym postem były raczej atakiem w stronę Nitra. Ludzie zaczęli zarzucać streamerowi, że jest to dawanie atencji lasce, która już nigdy nie powinna niczego tworzyć w Internecie.

Nitra zdenerwowały takie reakcje i napisał Tweeta odnoszącego się do promowania przez Zeba Fagaty i nagrania o niej aż 16 filmów. Zebo szybko odpowiedział i zaznaczył, że po wielu filmach i powodach do krytyki, Nitro daje jej możliwość normalnego wypowiedzenia się w tej sprawie, co z pewnością finalnie jeszcze pomoże jej wizerunkowo.

Największy minus konferencji High League 4?

Federacja zapytała swoich widzów na Twitterze co ich zdaniem było największym plusem, a co największym minusem podczas konferencji High League 4? Pojawiało się wiele różnych komentarzy większość z nich dotyczyła Mai Staśko, o której po konferencji było bardzo głośno. Maja razem z Malikiem ewidentnie skradli całe show i cały drugi panel należał do nich. Największą liczbę serduszek zdobył komentarz odnoszący się do braku szacunku ze strony federacji do Kuby Nowaczkiewicza i Cezarego Nykiela. Problem tkwił w tym, że Kuba przyjechał ponad 450 km, po to aby odezwać się na całym panelu przez 2 minuty. Nawet po tym, jak było widać, że przeszkadza mu taka sytuacja i zwrócił uwagę Malikowi, nic się nie zmieniło, a temat nadal bazował na Mai i Maliku.

Wardęga atakuje Maję Staśko

Wardęga wypowiedział się na temat Tweeta, który kiedyś Maja zamieściła na swoim profilu. Odnosił się do zarabiania ogromny pieniędzy przez sportowców, którzy czasem jedyne, co muszą zrobić, to dodać post. Aktywistka dodała, że pielęgniarka za codzienne ratowanie życia nie zarobi tyle nigdy. Wardęga skomentował prześmiewczo słowa Mai i zaznaczył, że ona za jedną walkę zarabia ponad sto tysięcy złotych, a pielęgniarka za codzienne ratowanie życia nie zarobi tyle w rok. Wiele osób odpisało Wardędze, nie zgadzając się z jego komentarzem w stronę Staśko. Pojawiły się nawet komentarze, które atakowały Sylwestra i mówiły, że jest dorosły, a ma rozumowanie na poziomie 14-latki.

Błoński atrakcyjności Lil Mastii

Błoński dodał Tweeta, po Cage’u, w którym mogliśmy zobaczyć Lil Mastii. Zawodnik napisał, że jego zdaniem Lil Mastii jest atrakcyjna zarówno fizycznie, jak i mentalnie. Jego post został jednak od razu skontrowany i Kacper został zapytany „a co jak zamiast na siłowni, to myje się w domu?”. Ten komentarz miał odnosić się do jednego z Tweetów Kacpra, który stwierdził, że obrzydzają go dziewczyny, które nie kąpią się na siłowni tylko w domu. Błoński odpowiedział na ten komentarz i napisał, że ona nawet śpi na sali, więc pewnie też tam się myje.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!