fbpx
Gola każe Frankowi wypie*dalać

Gola każe Frankowi wypie*dalać

Spis treści - Gola każe Frankowi wypie*dalać

Okazuje się, że nie tylko Boxdel zdenerwował się na Frania za jego liczne wpadki. Na Twitterze pojawił się wpis, Franio napisał w nim, że jeżeli Gola nie odwoła swoich słów, to chłopak wypie*dala z Fame MMA. Wiele osób zastanawiało się co Gola mógł powiedzieć chłopakowi, że ten nie chce wystąpić na gali. Jak się okazało Gola powiedział do Frania, że ma po prostu wypie*dalać. W komentarzach ludzie śmieją się, że chłopak ma konflikt z każdym z członków Fame MMA i są to bardzo ciekawe początki kariery w tej federacji.

Franio odjebał

Na Twitterze Frania pojawił się tajemniczy wpis, który brzmiał „Ale odjebałem”. Wiele osób zastanawiało się o co może chodzić chłopakowi. Jednak, wnioskując z komentarzy chodziło o teleturniej Bartka Szachisty. Nie dość, że Franio był zaproszony do wzięcia udziału w wydarzeniu i nie pojawił się to udostępnił link do czatu, na którym rozmawiały osoby biorące udział w turnieju. Szachista parę razy powiedział, że przez tego debila mają problemy techniczne.

Ogłoszenie walki Lil Masti i Linkiewicz

Na Twitterze Fame MMA pojawił się wpis, który zapowiada walkę Lil Masti i Linkiewicz. Okazuje się, że walka będzie rewanżem i jednocześnie walką o pas królowej freak fight. Od gali Fame 4 obydwie zawodniczki są niepokonane. W komentarzach pojawiła się spora fala krytyki i większość osób twierdzi, że jest to odgrzewany kotlet, a walka nie będzie zbyt ciekawa. Pojawienie się Lil Masti w Fame MMA skomentował także Boxdel, który powiedział, że nie będzie uczestniczył w panelach, na których pojawi się Masti.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!