fbpx
Murcix

Murcix

Zawodnik MMA Murcix

Biogram

Murcix - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Murcix - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Marta Błoch – kim jest?

Urodziła się 11 listopada 1998 roku i w 2019 roku dołączyła do słynnej Ekipy Friza, zamieszkując razem z innymi youtuberami w luksusowej willi w Krakowie. Szybko stała się nieodłączną częścią tej szalonej grupy internetowych gwiazd.

Marta Błoch – rozpoznawalność

Marta Błoch, znana jako Murcix z Ekipy Friza, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych influencerek w Polsce. Jej popularność w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie i YouTube, przynosi jej ogromne zainteresowanie fanów. Marta, mająca 24 lata, ma ponad milion widzów na YouTube i ponad 1,5 miliona obserwatorów na Instagramie. Jej konto na TikToku również zgromadziło miliony obserwujących.

Murcix – związki

Prywatnie Marta Błoch jest dość skryta i rzadko dzieli się szczegółami ze swojego życia. Choć spekulacje na temat jej życia uczuciowego są częste. Wcześniej była związana z jednym z członków Ekipy czyli Mixerem, ale para ostatecznie się rozstała, informując o tym swoich fanów i prosząc o szacunek wobec ich prywatności. Obecnie Marta jest w związku z Matterem, również influencerem, który był uczestnikiem projektu Friza o nazwie „Twoje 5 Minut”. Oprócz tego Marta jest dumna właścicielką kota o imieniu Krokieta.

Murcix – kariera MMA

Marta do tej pory nie stoczyła żadnej walki w federacji freak fightowe. Wiemy jednak, że uczęszcza na treningi i szkoli się w dziedzinie sztuk walki. Możliwe, że w przyszłości zobaczymy ją w oktagonie jednej z federacji.

Murcix - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Murcix

Data urodzenia (ile ma lat?): 11 listopada 1998 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Murcix - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Murcix - Newsy