fbpx
Ziółkowski wypada z KSW 76

Marian Ziółkowski wypada z KSW 76

Spis treści - Marian Ziółkowski wypada z KSW 76

Podczas gali KSW 75 w Nowym Sączu, włodarze poinformowali o dużej zmianie na kolejnej gali. Marian Ziółkowski wypada z KSW 76. Miał on po raz kolejny bronić pasa mistrzowskiego federacji KSW w wadze lekkiej, a jego rywalem miał być mistrz wagi piórkowej Salahdine Parnasse. Kto wskakuje w miejsce zawodnika WCA Fight Team?

Kto za Mariana Ziółkowskiego na KSW 76?

Włodarze KSW nie próżnowali i bardzo szybko znaleźli zastępstwo za mistrza wagi lekkiej. Do walki o tymczasowy pas wagi lekkiej stanie Sebastian Rajewski. W swojej ostatniej walce dla KSW, zawodnik Czerwonego Smoka Poznań przegrał z Marianem Ziółkowskim przez jednogłośną decyzję sędziów. Wielu ekspertów nie spodziewali się takiego werdyktu, a niektórzy z nich przypisywali zwycięstwo zawodnikowi urodzonemu w Płocku. Sebastian ma szansę na pas mistrzowski po raz drugi z rzędu, lecz tym razem będzie to tymczasowy pas, a po drugiej stronie będzie nie byle kto – mistrz wagi piórkowej Salahdine Parnasse!

Co ze zdrowiem Mariana Ziółkowskiego?

Raczej nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Marian Ziółkowski wraz z Sebastianem Przybyszem przygotowywali się do swoich walk w jednym z najlepszych klubów w Stanach Zjednoczonych (Kill Cliff Fight Club). Ziółkowski nabawił się kontuzji ręki i nie będzie w stanie wystąpić na zbliżającej się gali KSW 76.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!