fbpx
Salahdine Parnasse

Salahdine Parnasse

Zawodnik MMA Salahdine Parnasse

Biogram

Salahdine Parnasse - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Salahdine Parnasse - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Salahdine Parnasse

Jeden z najlepszych zawodników KSW. Salahdine Parnasse należy do najmłodszych mistrzów KSW, przed którymi kariera stoi otworem. Mistrz wagi piórkowej KSW. Francuz w swojej karierze przegrał tylko raz po dość kontrowersyjnej walce z Danielem Torresem, w której stracił swój pas. Odzyskał go w rewanżu, nie dając szans Brazylijczykowi z austriackim paszportem.

Salahdine Parnasse – biografia

Francuz rozpoczynał od walk na rodzimym podwórku. W swoich pierwszych walkach nie dawał praktycznie żadnych szans swoim oponentom i praktycznie każdy z nich musiał uznawać wyższość Salahdine Parnasse’a. Biografia jest na tyle ciekawa, że zawodnik kolejne swoje pojedynki toczył w Chinach, walczył również w Belgii, aż związał się kontraktem z KSW. Zawodnik Atch Academy nie zawiódł i dawał świetne pojedynki kickboxerskie za każdym razem.

Kariera w MMA – Salahdine Parnasse

Francuz od samego początku nie bał się przyjmować mocnych walk, dzięki temu rozwinął swoją karierę w MMA. Salahdine Parnasse w swoich 3 pierwszych walkach, pokonał 2 byłych mistrzów KSW (Sowińskiego i Wrzoska), a następnie wygrał tymczasowy pas KSW w kategorii piórkowej. Przegrał jedynie raz z Danielem Torresem po nokaucie przedramieniem, sędzia przerwał walkę pomimo sprzeciwu Francuza. Następnie Francuz wrócił na zwycięską ścieżkę odebrał pas Torresowi i obronił go w walce z Danielem Rutkowskim.

Salahdine Parnasse - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 4 grudnia 1997 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Francja

Salahdine Parnasse - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:18

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Salahdine Parnasse - Newsy