fbpx
bartos_mma

Adrian Bartosiński

Zawodnik MMA Adrian Bartosiński

Biogram

Adrian Bartosiński - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Adrian Bartosiński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Adrian “Bartos” Bartosiński

Jeden z najlepszych polskich zawodników MMA. Zawodnik po 12 zawodowych walkach nie został jeszcze pokonany ani razu. Adrian Bartosiński to bardzo obiecujący zawodnik Octopusa Łódź. Jego styl walki jest niezwykle widowiskowy, tylko 2 walki z 12 skończyły się decyzją sędziów.

Adrian Bartosiński – biografia

O zawodniku tym zrobiło się niezwykle głośno, gdy założył zbiórkę pieniędzy (30 tys. złotych) na zerwanie umowy z organizacją FEN. Zawodnik chciał wystąpić w reality show organizowanego przez KSW, w którym zwycięzca otrzymywał kontrakt w KSW. Zbiórka została anulowana, a pieniądze przekazane na cele charytatywne po bardzo negatywnym przyjęciu przez polską społeczność MMA. Zawodnik wziął udział w programie, lecz po wygranym półfinale musiał wycofać się z programu z powodu kontuzji ręki. Kontrakt został jednak podpisany nie tylko ze zwycięzcą (Tomkiem Romanowskim), ale także z Adrianem Bartosińskim. Biografia jest bardzo ciekawa, ponieważ mimo wszystkich zawirowań, Bartos nie przegrał jeszcze ani jednej walki w MMA.

Kariera w MMA – Adrian Bartosiński

Od samego początku, pojedynki wyglądały obiecująco i mogły zwiastować dużą karierę w MMA. Adrian Bartosiński walczył niesamowicie efektownie i efektywnie. Na swojej drodze nie spotkał zawodnika, który mógłby pokonać. Zwycięstwa nie pozostawia sędziom, a jego ostatnich 10 walk skończyło się przez KO, TKO lub poddanie. Jest w czołówce wagi średniej i czeka na walkę o pas z Roberto Soldicem.

Adrian Bartosiński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Pseudonim: Bartos

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995.08.26

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Adrian Bartosiński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:15

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Adrian Bartosiński - Newsy