fbpx
Amadeusz prawie dokonał egzekucji

Kacper o walce Dubiela z Trombą

Spis treści - Kacper o walce Dubiela z Trombą

Kacper wypowiedział się na temat walki Dubiela z Trombą. Powiedział, że chyba nikt nie zdaje sobie w ostatnim czasie sprawy, jakim Marcin stał się mocnym i silnym zawodnikiem. Powiedział również, że chciałby zawalczyć z Trombą, który bardzo krótko wytrzymał w klatce z Marcinem. Błoński dodał, że bardzo chciałby zmierzyć się z Amadeuszem Ferrarim i był bardzo rozczarowany, że Amadeusz nie podniósł walki z Hejterem i go nie znokautował. Powiedział, że rozumie, że są te emocje w walce, ale oczekiwał powrotu Władcy Piekieł do oktagonu. Zaznaczył również, że chciałby podpisać kontrakt na walkę z Amadeuszem i planuje zawalczyć z nim na 20 odsłonie gali Fame MMA. Błoński stwierdził, że chciałby pobudzić Trombę, ponieważ jak na razie jego konferencje i walki nie były zbyt ciekawe.

Tańcula wypowiedział się na temat rodziny Murańskich

Arkadiusz podczas wywiadu powiedział, że Jacek od początku swojej kariery zazdrościł synowi jego rozpoznawalności. Dodał, że Jacek osiągnął swój cel i jest bardziej rozpoznawalny od syna, ale tym samym bardziej znienawidzony przez innych ludzi. Mateusz tym razem nie pojawił się na gali Fame MMA, żeby wspierać swojego ojca. Tańcula twierdzi, że jest przetrzymywany w piwnicy, natomiast Jacek powiedział, że przebywa na wakacjach ze swoją partnerką.

Kasix w oktagonie Fame

Okazuje się, że na najbliższej gali będziemy mogli zobaczyć Kasix. Jest to Polska streamerka i podopieczna Druida. Podczas ostatniego cage, na którym Wardęga rozmawiał z Boxdelem, włodarz Fame wspomniał, że zależy mu na Kasix i Wardędze w organizacji. Wardęga zapytał wtedy, czy federacja ogłosiła już jej walkę tym samy, leakując cenną dla federacji informacje.

Amadeusz prawie dokonał egzekucji

Okazuje się, że Amadeusz podczas swojej walki prawie dokonał egzekucji na Hejterze. W wywiadzie zaznaczył, że złamał swojemu przeciwnikowi nos, a o reszcie obrażeń niestety nie wie. Ferrari powiedział, że po tak ciężkim nokaucie nie umiał się cieszyć tym zwycięstwem, bo było mu żal przeciwnika. Amadeusz powiedział, że ma bardzo mocną szczękę i uważa, że nawet latające kolano Hejtera nie mogło mu zagrozić.

Bandura chce walki z Szeligą

Bandura powiedział, że miał dostać walkę z Bestią, ale nie chciał z nim zawalczyć. Dodał, że chciałby stoczyć walkę z Piotrem Szeligą, który gasi ludziom światło jednym uderzeniem. Wojtek Gola zaznaczył, że ciężko jest znaleźć rywala dla Szeligi i jeżeli Bandura jest chętny, to może dojść do takiego starcia. Patryk powiedział, że jego planem na walki w Fame było zawalczyć z Maksymalnie, a następnie zrobić pojedynek 2 na 2 i stanąć u boku Dzionolda. Jednak po tym, co pokazał w klatce Fame uważa, że Maksymalnie może nie chcieć pojedynku z nim.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!