fbpx
Kiedy gala High League 6?

Kiedy gala High League 6?

Spis treści - Kiedy gala High League 6?

Gala High League 5 to już przeszłość, federacja bardzo dobrze się spisała, a my mieliśmy okazję oglądać ciekawe walki na wysokim poziomie. Jesteśmy bardzo ciekawi co przyniesie nam kolejna odsłona gali. Okazuje się, że wydarzenie najprawdopodobniej odbędzie się dopiero 18 marca, a organizacja zadbała o to, aby karta walk była znów bardzo ciekawa.

Kogo zobaczymy na gali High League 6?

Poznaliśmy już zawodników, którzy na pewno pojawią się na najbliższej gali i niektóre zestawienia naprawdę nas zaskoczyły. Podczas gali ogłoszona została walka Marcina Najmana z Jackiem Murańskim, już w klatce było widać duże napięcie między zawodnikami i dużą chęć walki. Paweł Tyburski podczas ostatniego wywiadu również zadeklarował swój występ na kolejnej gali i możliwe, że zawalczy wówczas z Denisem Załęckim. Kolejną potencjalną zawodniczką jest Lexy Chaplin, która będzie musiała obronić swój pas mistrzowski. 

Gdzie odbędzie się gala High League 6?

Poznaliśmy już miejsce, w którym odbędzie się kolejna odsłona gali High League. Federacja zdecydowała, że gala odbędzie się po raz pierwszy w Katowicach, a dokładniej w słynnym Spodku. 

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!