fbpx

Lukas TV

Zawodnik MMA Lukas TV

Biogram

Lukas TV - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Lukas TV - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Łukasz „Lukas tv” Wdowiak

Łukasz Wdowiak, znany bardziej jako Lukas TV, to Polski youtuber i vloger, który pochodzi z Lublina. Swój kanał na YouTube założył w 2015 roku i od tego czasu zgromadził na nim prawie 900 tysięcy subskrybentów. Lukas TV jest znany z nagrywania ludzi z ukrytej kamery i wrzucania tych materiałów na swój kanał. W ostatnim czasie zajmuje się szkoleniem osób, które mają problem z przełamaniem swojej nieśmiałości.

Łukasz Wdowiak – biografia

Łukasz to nie tylko znany youtuber chłopak zajmuje się również grą w zespole Divin King. Lukas tv stworzył swoją książkę pod tytułem „Co ludzie o tobie pomyślą”. Książka inspirowana jest życiem osobistym mężczyzny, który z nieśmiałego chłopca stał się pewnym siebie mężczyzną.

Lukas tv – kariera w MMA

Pod koniec lipca 2021 Lukas tv dołączył do federacji High League. Został on pierwszym pranksterem, który stoczył pojedynek w MMA. Łukasz zawalczył w formule 1 vs 1 vs 1. W swoim debiutanckim pojedynku stoczył walkę z Buniem i Kossakowskim, którzy byli zarówno jego, jak i swoimi przeciwnikami. Mimo że Lukas zwyciężył walkę spotkał się z dużą falą hejtu, spowodowaną ruszeniem przez obydwóch zawodników na tego najsilniejszego.

Lukas TV - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Lukas TV - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Lukas TV - Newsy