fbpx
high league 3

Zapowiedź i typy – High League 3

Spis treści - Zapowiedź i typy – High League 3

Gala High League to z pewnością duża dawka wrażeń i pełno znanych nazwisk. Będziemy mogli zobaczyć tam zarówno profesjonalistów, jak i znane gwizdy polskiego internetu. Gala odbędzie się na Ergo Arenie w Gdańsku.

Nasze typy High League 3

High League 3 – Marcin Dubiel vs Alberto Simao (walka wieczoru)

Jeśli chodzi o walkę wieczoru Marcin Dubiel jest w tym starciu Underdogiem. Mimo że stoczył już 3 starcia, z czego dwie walki zakończył zwycięstwem, posiada gorsze warunki fizyczne, niż Simao. Alberto ma dwa metry wzrostu, a jego waga wynosi 88 kg, natomiast Marcin ma 182 cm wzrostu przy wadze 79 kg. Jest to debiutancka walka Alberto, ale mimo wszystko uważamy, że zostanie zwycięzcą tego pojedynku.

High League 3 – Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki (K-1 w małych rękawicach)

Starcie Alana i Dawida jest z pewnością bardzo wyczekiwane przez widzów. Mężczyźni są bardzo podobni, jeśli chodzi o sylwetkę. Dawid jest debiutantem tego starcia, a Alanik ma już dużo walk na swoim koncie. Naszym zdaniem to Kwieciński zostanie zwycięzcą podczas tego pojedynku.

High League 3 – Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika vs Robert „Robur WK” Orzechowski.

Mężczyźni biją się co-main evencie. Robur jest debiutantem tej gali, a Hardkorowy Koksu stoczył już 3 pojedynki w swojej karierze. Uważamy, że mimo dużej dysproporcji wagowej, to właśnie Robur zwycięży w tym starciu. Mimo małej różnicy wzrostu mężczyzn dzieli aż 40 kilo.

High League 3 – Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Kamila „Zusje” Smogulecka.

Większość osób uważa, że Lil Masti z łatwością pokona Zusje w tym pojedynku. Między kobietami jest naprawdę mała różnica, jeśli chodzi o proporcje. Uważamy, że Lil Mast pokona Zusje dzięki większemu zapleczu sportowemu.

High League 3 – Ewa Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk.

Jeśli chodzi o te dwie zawodniczki zauważalna jest tu przewaga zasięgowa Ewy. Natomiast Kamiszka ma na swoim koncie więcej stoczonych pojedynków w federacjach typu freak fight. Uważamy, że zawodowa pięściarka z pewnością szybko poradzi sobie z Kamilą i zwycięży w tym pojedynku.

High League 3 – Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn.

Między mężczyznami jest 15 kilo różnicy wagowej. Jeśli chodzi o kwestie wizualne Denis zdecydowanie wygląda na faworyta tego pojedynku. Obydwoje są debiutantami, dlatego ciężko powiedzieć, który zachowuje się lepiej w oktagonie. Naszym zdaniem zwycięzcą tej walki zostanie Denis.

High League 3 – Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski.

Ta walka jest bardzo ciekawa, ponieważ mężczyźni już raz stoczyli walkę, w której zwycięzcą okazał się Łukasz. Jednakże była to walka dwóch na jednego i patrząc na to zdecydowanie lepiej poradził sobie Kossakowski. Uważamy, że to właśnie Kamil został zwycięzcą tego pojedynku.

High League 3 – Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba.

W tej walce na pewno większym faworytem jest Tarzan, ze względu na warunki fizyczne i większy zasięg. Ma on na swoim koncie stoczone walki, i to właśnie jego typujemy jako wygranego.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 4]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!